ZAPOWIEDŹ I TYPY 11 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Kibice nie zawiedli się w pojedynku WIGIER z KS Wasilków, kosmiczny wynik 5:5 pokazał bardzo duży potencjał ofensywny obu zespołów wskazując na problemy defensywne. Ciekawie było w Czyżewie, a największą niespodzianką był remis DĘBU. W rozpoczynający się weekend najciekawiej będzie w Grajewie i Wysokiem Mazowieckiem. Zapraszam na #IVligowepewniaczki 11 kolejki!

SOBOTNIE MECZE – 30.09.2023

 

PROMIEŃ Mońki – MOSP Białystok – godz. 13.00

 

PROMIEŃ po porażce w Szepietowie będzie mocno chciał poprawić nastroje wśród kibiców i wyjdzie dodatkowo zmotywowany. MOSP dzięki zwycięstwu nad KS Śniadowo poprawił swoją sytuację w tabeli, ale o punkty w Mońkach może być bardzo ciężko.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

Gospodarze w Suwałkach pokazali piękno tego sportu. Bramki, zwroty akcji i powroty do meczu. Lider w Wasilkowie jest nie z przypadku i po meczu ze SPARTĄ punkty zostaną u gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski– godz. 15.30

 

Jedno z dwóch najciekawszych spotkań. Niepokonana u siebie i najwięcej strzelająca WARMIA kontra niepokonany na wyjeździe TUR. Bilans ostatnich spotkań dla WARMII z gośćmi jest bardzo niekorzystny, ale ten sezon jest zupełnie inny. WARMIA gra z rozmachem i powinna pokonać ekipę z Bielska Podlaskiego.

 

Mój typ – 1

 

HETMAN Tykocin – KS Michałowo – godz. 16.00

 

KS wraca do gry. Goście po remisie w Bielsku i wygranej z CZARNYMI są na dobrej drodze aby złapać kontakt z czołówką. Dla gospodarzy będzie to bardzo ciężki sezon. Przedostatnie miejsce z pewnością ich nie zadowala, ale to goście mają więcej jakości i doświadczenia aby wygrać ten mecz.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 31.09.2023

 

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – WIGRY Suwałki – godz. 13.00

 

DĄB mimo remisu z WISSĄ jest w tym meczu przynajmniej teoretycznie skazany na porażkę. Dopóki piłka w grze nikt jednak nie może dopisywać sobie trzech punktów z góry. WIGRY muszą gonić KS Wasilków i w takim spotkaniu nie mogą stracić punktów.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WISSA Szczuczyn – godz. 14.00

 

WISSA w dużym dołku. Nie tak wyobrażano sobie ten sezon w Szczuczynie. Szóste miejsce i aż 11 punktów straty do lidera po 10 spotkaniach to bardzo dużo. W meczu z RUCHEM o punkty będzie ciężko w obecnej dyspozycji. Dla gospodarzy powracających na swój obiekt motywacji nie zabraknie.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – ORLĘTA Czyżew – godz. 15.00

 

ORLĘTA to bardzo ciekawy beniaminek i niejednej doświadczonej drużynie napsuje krwi. Tak może być również w niedzielę w Krypnie. KRYPNIANKA po remisie w Grabówce może ponownie podzielić się punktami.

 

Mój typ – X

 

KS Śniadowo – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Zmiana trenera w Grabówce nie wpłynęła diametralnie na odmianę zespołu. KS z kolei niespodziewanie uległ 3:1 młodzieży z MOSP. Pojedynek w którym ciężko o faworyta, ale delikatnym wydają się gospodarze. Porażki KS Śniadowo nie przewiduję.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 16.00

 

CRESOVIA z bardzo dużymi problemami przegrywa kolejne spotkania. W Czarnej Białostockiej będzie miała również bardzo ciężko. Dla gospodarzy to mecz który po prostu muszą wygrać.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!