ZAPOWIEDŹ I TYPY 19 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Zapowiada się, że IV ligowe rozgrywki na Podlasiu w ten weekend rozpoczną wiosenne granie w pełnym składzie. Ciekawie będzie już od pierwszego meczu gdzie TUR podejmie wzmocnioną zimą WARMIĘ. Najwięcej emocji jednak powinno być w niedzielę podczas spotkania RUCHU z ŁKS 1926. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki meczów niepełnej 19 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 18.03.2023

 

TUR Bielsk Podlaski – WARMIA Grajewo – godz. 15.00

Patrząc na ruchy kadrowe można stwierdzić, że gospodarze zostali osłabieni, a WARMIA wzmocniona. Historia ostatnich spotkań wskazuje jednak gospodarzy na faworyta. WARMIA względem jesieni musi poprawić zdecydowanie grę na wyjazdach i to będzie odpowiedni test czy wiosną stać zawodników z Grajewa jeszcze na walkę o podium. Kursy w forBET wskazują na dosyć pewne zwycięstwo TURA, ale myślę, że WARMIĘ stać na niespodziankę.

 

Mój typ – X

 

ORZEŁ Kolno – WISSA Szczuczyn – godz. 15.00

 

Po zimowych trenerskich zawirowaniach w Kolnie wydaje się nie być śladu. ORZEŁ został wzmocniony duetem trenerskim, ostatnio pojawiła się również informacja o trenerze od przygotowania motorycznego. Oby pozytywne wieści wpłynęły na formę piłkarzy i ORZEŁ był w stanie włączyć się jeszcze do walki o utrzymanie. Ostatnia pozycja po jesieni i ciężka sytuacja, ale gospodarze znani są z możliwości odmiany na wiosnę. Lokalne derby w których mocnym faworytem jest WISSA.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – KS Michałowo – godz. 15.00

 

CZARNI już po dwóch ligowych meczach w ty roku, goście po jednym. Za gospodarzami gorzka lekcja w Sokółce, gdzie pomimo bycia delikatnym faworytem ulegli aż 3:1 DĘBOWI Dąbrowa Białostocka. Michałowo w zimę zostało osłabione, ale w pierwszym meczu z TUREM dzielnie powalczyli. W mojej opinii nadal więcej argumentów po stronie KS i trzy punkty powinny pojechać do Michałowa.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.30

 

Kolejny „sąsiedzki” pojedynek w tej kolejce. Ciekawy mecz ze względu na ostatnią porażkę PROMIENIA w Siemiatyczach. Gospodarze będą chcieli się koniecznie zrehabilitować, natomiast wzmocniona KRYPNIANKA po dwóch remisach ma chęć w końcu zgarnąć pełną pulę. Podział punktów bardzo realny.

 

Mój typ – X

 

KS Grabówka – KS Śniadowo – godz. 15.30

 

KS Grabówka lub dla niektórych już SUPRAŚLANKA w dużo mocniejszym składzie niż jesienią podejmie KS Śniadowo, które w ostatniej kolejce dosyć sensacyjnie zremisowało z RUCHEM Wysokie Mazowieckie i ma po tym spotkaniu duży niedosyt ze względu na prowadzenie 2:1. Faworytem meczu gospodarze, ale goście pokazali już, że stać ich na niespodzianki wiosną.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 17.00

 

Gospodarze to ekipa stawiana przez wiele osób jako kandydat do awansu nawet pomimo strat z jesieni. WIGRY otwarcie mówią o chęci wejścia do III ligi i zrobili w tym kierunku konkretne ruchy podczas zimowego okienka. Goście po dwóch bardzo cennych zwycięstwach w meczach gdzie nie byli faworytem jadą na bardzo cięzki teren.

 

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.30

 

Nie tak start rundy wyobrażali sobie gospodarze tego meczu. Tylko jeden punkt w dwóch meczach i zdecydowany niedosyt. KS będzie mocno dążył do zdobycia trzech punktów, a trener Speichler zadba o odpowiednią motywację. DĄB nawet pomimo ostatniego zwycięstwa nie będzie w stanie się postawić w tym spotkaniu.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 19.03.2023

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – ŁKS 1926 Łomża – godz. 13.00

 

Hit nadchodzącej kolejki. Trzeci w tabeli RUCH podejmie lidera – ŁKS 1926. Goście po dwóch zwycięstwach, natomiast RUCH z szczęśliwym remisem w Śniadowie. Wydaje się, że ŁKS przed meczem jest stawiany wyżej, ale RUCH u siebie może zaskoczyć lidera. Ciężkie spotkanie z możliwym podziałem punktów.

 

Mój typ – X

 

MOSP Białystok – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.40

 

Najtrudniejszy do wytypowania mecz. Każdy wynik w niedzielę w Białymstoku jest możliwy. MOSP u siebie może powalczyć natomiast posiłkując się ofertą naszego partnera forBET to goście powinni zwyciężyć. 1.80 na SPARTĘ i 4.00 na remis. Zawodnicy z Szepietowa będą chcieli się przełamać po bolesnej porażce 0:4 w meczu z ŁKS.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!