PRZYBITA PIĄTKA W MOŃKACH

Występujące w rozgrywkach podlaskiej A Klasy rezerwy WARMII w niedzielne popołudnie rozegrały ligowy mecz w Mońkach z drugim zespołem PROMIENIA. Podopieczni trenera Kamila Randzio bardzo pewnie i wysoko pokonali gospodarzy 5:0. Prowadzenie dla WARMII zdobył Rafał Hołtyn w 13 minucie meczu. Tuż przed przerwą drugiego gola dla naszego zespołu strzelił 16-letni Emil Jagielski, a niedługo później na 3:0 podwyższył Łukasz Witkowski.

W drugiej połowie grajewianie kontrolowali grę, choć ambitny zespół gospodarzy wytrwale próbował atakować. WARMIA broniła się skutecznie i do trzybramkowej przewagi dorzuciła jeszcze dwa gole. W 71 minucie do bramki trafił kolejny 16-latek Bartek Bukowski, a 5 minut przed końcem meczu wynik na 5:0 dla naszego zespołu ustalił pięknym strzałem z woleja Mateusz Szumowski.

Kolejny mecz ligowy nasze rezerwy zagrają w niedzielę 23 października o 14:00. Na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego podejmiemy prowadzącą w tabeli A Klasy gr. 1 BIEBRZĘ Goniądz.

Skrót z meczu:

16.10.2022 Mońki, boczne boisko Stadionu Miejskiego

PROMIEŃ II Mońki – WARMIA II Grajewo 0:5 (0:3)

Bramki: 0:1 Rafał Hołtyn 13′, 0:2 Emil Jagielski 43′, 0:3 Łukasz Witkowski 45′, 0:4 Bartosz Bukowski 71′, 0:5 Mateusz Szumowski 85′

PROMIEŃ II: 77.Mnich – 3.Karejwo, 6.Rafałko, 11.Rutkowski (53′ 99.Wiszniewski), 18.Kuc, 8.Rudnicki (46′ 23.Charkiewicz), 4.Radzajewski (70′ 16.Minkiewicz), 90.Wyszyński (46′ 7.Moniuszko), 96.Poliński, 9.Stachurski (70′ 21.Imbiorski), 10.Tekień
REZERWA: 16.Minkiewicz 99.Wiszniewski, 23.Charkiewicz, 5.Magnuszewski, 7.Moniuszko, 21.Imbiorski

TRENER: Marcin Grygo

WARMIA II: 1.Jegliński – 2.Poślednik (70′ 16.Olszyński), 3.Krupa (Kpt), 5.Koszczuk, 4.Grabowski (60′ 20.Sztachelski) – 15.Marczykowski (70′ 13.Domitrz), 10.Bukowski, 18.Zarzecki (60′ 6.Szumowski), 19.Jagielski (60′ 8.Jankiewicz), 11.Hołtyn (60′ 14.Damian Węgrzyn) – 9.Witkowski
REZERWA: 12.Mysiewicz – 6.Szumowski, 13.Domitrz, 20.Sztachelski, 8.Jankiewicz, 14.Damian Węgrzyn, 16.Olszyński, 20.Sztachelski

TRENER: Kamil Randzio

Sędzia: Marcin Sokół (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Radzajewski, Rafałko, Wyszyński (PROMIEŃ II)