ZAPOWIEDŹ I TYPY 2 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W pierwszej kolejce zaczęliśmy od dużej niespodzianki w Łomży, gdzie jeden z faworytów do awansu uległ SPARCIE 1951 Szepietowo. Ciekawie było również w meczu ORZEŁ – KS Michałowo, w którym gospodarze pokonali dużo wyżej notowany KS, a niespodzianką zapachniało w meczu beniaminka KS Śniadowo, kiedy do 90 minuty remisowali 0:0 w Wysokiem Mazowieckiem. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki tym razem 2 kolejki.

 

CZWARTKOWE MECZE – 11.08.2022

 

KS Michałowo – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 18.00

 

Bardzo nietypowo z różnych względów kolejka rozpoczyna się już w czwartek. Pierwsi w drugiej serii gier wybiegną na boisko zawodnicy KS Michałowo i CZARNYCH Czarna Białostocka. Dla gospodarzy okazja do rehabilitacji po pierwszej, bardzo nieudanej kolejce w Kolnie. Natomiast CZARNI przystąpią do meczu po cennym remisie z beniaminkiem z Dąbrowy. Faworytem KS, ale mecz w Kolnie postawił tu duży znak zapytania…

 

Mój typ: 1

WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski – godz. 18.15

 

Pierwsze z hitowo zapowiadających się spotkań w tej kolejce. WARMIA po zdecydowanym zwycięstwie w Grabówce, a TUR ze spadkowiczem – WISSĄ. Obie ekipy moim zdaniem mocniejsze niż w poprzednim sezonie, więc spotkanie zapowiada się naprawdę interesująco. Delikatnym faworytem goście, ale WARMIA nie odpuści łatwo trzech punktów.

 

Mój typ: X

 

PIĄTKOWY MECZ – 12.08.2022

 

SPARTA 1951 Szepietowo – MOSP Białystok – godz. 18.00

 

Gospodarze po sprawieniu największej niespodzianki w 1 kolejce przystępują do tego meczu w roli faworyta. Letnie wzmocnienia, zwycięstwo w Łomży, to daje nowe spojrzenie na ekipę z Szepietowa. W piątek będą mieli okazję potwierdzić czy w meczu z ŁKS to tylko chwilowy wystrzał formy czy powalczą w tym sezonie chociaż o pierwszą 10 w tabeli. MOSP po ciekawym spotkaniu uległ WIGROM 2:3. W Szepietowie również nie oduści.

 

Mój typ: X

 

SOBOTNIE MECZE – 13.08.2022

 

ŁKS 1926 Łomża – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.00

 

To drugi hit tej kolejki. W sobotę jako pierwsi wybiegną na boisko zawodnicy w Łomży. Dwie drużyny walczące w ubiegłym sezonie o awans. Dwie, które rozpoczęły te rozgrywki nie najlepiej. RUCH pomimo trzech oczek czuje z pewnością duży niedosyt po zwycięstwie nad beniaminkiem tylko 1:0, natomiast w obozie gospodarzy jeszcze większa złość. Porażka na inaugurację szumnie zapowiadanego sezonu ze SPARTĄ 1951 Szepietowo to cios w kibiców. W sobotę jednak emocji nie powinno zabraknąć, obie drużyny mają dużo odpowiedniej jakości.

 

Mój typ: 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – WIGRY Suwałki – godz. 16.00

 

Kibice WIGIER muszą przywyknąć do nowej rzeczywistości i grania na podlaskich stadionach. Pierwszy wyjazd do Siemiatycz. Goście zdecydowanym faworytem, ale CRESOVIA z pewnością ambitnie podejdzie do tematu i nie rozstawi autostrady dla drużyny z Suwałk.

 

Mój typ – 2

 

KRYPNIANKA Krypno – PROMIEŃ Mońki – godz. 17.00

 

KRYPNIANKA miała w tym sezonie wyglądać lepiej, ale już w pierwszej kolejce KS Wasilków sprowadził drużynę na ziemię. Porażka 2:7 nie daje dużych nadziei w meczu z PROMIENIEM, ale ta liga znała już różne szalone sytuacje. PROMIEŃ jest faworytem, natomiast gospodarzy bym skreślał.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 14.08.2022

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków – godz. 16.00

 

Beniaminek podejmuje wzmocniony i dobrze rozpoczynający sezon KS Wasilków. Goście w tym sezonie powinni powalczyć o podium, a meczem w Dąbrowie udowodnią wysoką dyspozycję już na początku sezonu. Zdecydowanym faworytem goście.

 

Mój typ – 2

 

KS Śniadowo – KS Grabówka – godz. 17.00

 

Spotkanie tegorocznego beniaminka z ubiegłorocznym. Grabówka już z większym doświadczeniem od gospodarzy, ale Śniadowo po meczu z RUCHEM może być z siebie naprawdę zadowolone. Gościom nie będzie łatwo o trzy oczka i przeczuwam tu podział punktów.

Mój typ – X

 

MECZ PRZEŁOŻONY

 

WISSA Szczuczyn – ORZEŁ Kolno – 28.09.2022 – godz. 16.00

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed trzecią serią gier w KEEZA IV lidze podlaskiej.

 

 

Please follow and like us:
error