ZAPOWIEDŹ MECZU Z CRESOVIĄ

Po trzech kolejnych wysokich zwycięstwach, w których piłkarze WARMII Grajewo zdobyli aż 22 gole w sobotę 29 kwietnia nasz zespół wyjeżdża na południe województwa do Siemiatycz, gdzie zmierzy się z tamtejszą CRESOVIĄ.

 

Ekipa naszych sobotnich rywali po 21 kolejkach zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. CRESOVIA zdobyła dotąd 15 punktów. Przed tygodniem drużyna z Siemiatycz pokonała u siebie 2:1 KRYPNIANKĘ Krypno. Było to pierwsze zwycięstwo CRESOVII w rundzie wiosennej. Warto odnotować, że wygrać w Siemiatyczach wcale nie jest łatwo. Wiosną nawet zespoły z góry tabeli wygrywały tam nieznacznie – ŁKS 1926 2:0 a KS Wasilków 1:0. Jesienią w Grajewie wysoko – bo aż 5:0 – wygrała WARMIA.

 

Po ostatnich strzeleckich popisach grajewian wydawać by się mogło, że w Siemiatyczach czeka nasz zespół łatwy mecz. Nic bardziej błędnego. Raz, że gospodarze u siebie nie przegrywają wysoko a dwa, że przed sobotnim meczu ma miejsce poważny kadrowy kryzys w naszym zespole. Tym razem zabraknie w WARMII przeziębionego duetu napastników – Igora Duchnowskiego i Tomasza Dzierzgowskiego. Na dodatek sprawy prywatne wykluczyły z gry przeciwko CRESOVII Dawida Kondratowicza i Rafała Hołtyna. Za żółte kartki musi pauzować Edison a kontuzjowani są Dawid Skalski i Mateusz Tuzinowski. To aż siedmiu zawodników z 21 osobowej kadry naszego zespołu.

 

Swoją szansę dostaną zmiennicy, ale tak poważne osłabienie naszego zespołu może sprawić, że choć gramy z zespołem z dołu tabeli to o punkty może być niezwykle ciężko.

 

Zapraszamy na relację tekstową z meczu w Siemiatyczach w sobotę od godziny 15:00 pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/cresovia-siemiatycze-ks-warmia-grajewo-2/