ZAPOWIEDŹ I TYPY 23 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Kolejka 22 nie przyniosła niespodzianek. Żadnego remisu, a najciekawiej było w Michałowie, gdzie RUCH pokonał gospodarzy po zaciętym spotkaniu 3:2. Kolejne okazałe zwycięstwo odniosła WARMIA, która rozbiła KS Grabówka aż 7:1. W przedmajówkowy weekend emocji nie zabraknie w Łomży, gdzie liderujący ŁKS podejmie KS Michałowo. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 23 kolejki.

 

PIĄTKOWE MECZE – 29.04.2022

 

KS Grabówka – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 17.30

 

CZARNI po zwycięstwie z HETMANEM z wiatrem w żagle pojadą do Grabówki szukać kolejnych punktów. Gospodarze po pogromie w Grajewie muszą szybko się pozbierać i wrócić na właściwe tory. Ciekawy pojedynek beniaminków. Na jesieni górą 1:0 była Grabówka. Przy obecnej formie obu drużyn pokuszę się o podział punktów na początek 23 serii.

 

Mój typ: X

 

KRYPNIANKA Krypno – PROMIEŃ Mońki – godz. 17.30

 

KRYPNIANKA w niewątpliwym kryzysie. Wysoka porażka u siebie z WARMIĄ nie podziałała motywująco i w ubiegły weekend dzisiejsi gospodarze przegrali w Siemiatyczach. PROMIEŃ powalczył w meczu z OLIMPIĄ przegrywając 1:3 i to goście z Moniek są faworytem tego spotkania.

 

Mój typ: 2

 

TUR Bielsk Podlaski – MOSP Białystok – godz. 17.30

 

MOSP po dobrych sparingach wydawało się, że będzie w lepszej dyspozycji wiosną, ale do tej chwili nie zaprezentował tego. Do Bielska nie pojadą w straconej pozycji, ale o zwycięstwo może być bardzo ciężko. TUR prezentuje się na tyle dobrze, że powinien zainkasować trzy punkty.

 

Mój typ: 1

 

SOBOTNIE MECZE – 30.04.2022

 

CRESOVIA Siemiatycze – WARMIA Grajewo – godz. 15.00

 

Gospodarze z niespodziewaną wygraną z KRYPNIANKĄ, WARMIA po serii 3 spotkań w której zdobyła aż 22 bramki. Niestety do Siemiatycz WARMIA może pojechać mocno osłabionym składem i aby seria zwycięstw została podtrzymana zmiennicy będą musieli zagrać z maksymalnym zaangażowaniem. Forma z ostatnich spotkań pokazuje jednak, że to nadal goście będą faworytem tego spotkania.

 

Mój typ – 2

 

OLIMPIA Zambrów – ORZEŁ Kolno – godz. 15.00

 

Zdecydowanym faworytem gospodarze spotkania – OLIMPIA Zambrów. ORZEŁ szuka stabilizacji, ale nie wygląda to na tyle dobrze wiosną, żeby mogli przeciwstawić się bardzo mocnej OLIMPII. Goście jednak potrzebują zacząć punktować, aby nie dać dogonić się grupie walczącej o utrzymanie.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – KS Michałowo – godz. 15.00

 

Hit tej kolejki. Lider z Łomży kontra lubiące robić niespodzianki KS Michałowo. ŁKS moim zdaniem jednak jest na tyle „w gazie”, że nie pozwoli sobie w sobotę na potknięcie i utrzyma 1 miejsce w tabeli. KS nie odpuści tego meczu łatwo i emocji nie zabraknie.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – HETMAN Białystok – godz. 15.00

 

O tym spotkaniu nie ma co się rozwodzić. RUCH zwycięży wysoko. Pytanie ile bramek będzie chciało im się strzelić w sobotnie popołudnie…

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.00

 

Kolejka zakończy się w Wasilkowie, gdzie gospodarze zmierzą się z SPARTĄ 1951 Szepietowo. Goście na wiosnę zdecydowanie poniżej oczekiwań i widmo spadku wygląda naprawdę realnie. Zwycięstwo CRESOVII w ostatni weekend to dodatkowy kłopot dla zawodników z Szepietowa. Każdy mecz do końca sezonu będzie już tym z serii o „sześć punktów”. Gospodarze jednak doświadczeniem i przewagą w grze u siebie nie powinni mieć większych problemów w zgarnięciu kompletu oczek.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 24 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej. Udanej majówki!