ZAPOWIEDŹ I TYPY 16 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

Pierwsza wiosenna kolejka zapowiada się w pięknej aurze. Stęsknieni rozgrywkami podlaskiej IV ligi na sam początek otrzymują niewątpliwy hit, jakim jest spotkanie OLIMPII Zambrów z ŁKS 1926 Łomża. Emocji nie powinno jednak zabraknąć również na boiskach w Grajewie, Mońkach czy Wasilkowie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 16 kolejki.

SOBOTNIE MECZE – 12.03.2022

 

WARMIA Grajewo – MOSP Białystok – godz. 15.00

 

Goście to bardzo niewygodny przeciwnik dla WARMII. W sparingach prezentowali się bardzo dobrze, na jesieni zwyciężyli 1:0 w meczu w Białymstoku. WARMIA będzie bardzo chciała się zrehabilitować za ten mecz oraz całą nieudaną rundę jesienną. Dwa poważne wzmocnienia do pierwszego składu i powrót po dłuższej nieobecności Kamila Randzio i Tomka Dzierzgowskiego powinno wystarczyć, aby to WARMIA tym razem zgarnęła pełną pulę.

 

Mój typ: 1

 

 

ORZEŁ Kolno – HETMAN Białystok – godz. 15.00

ORZEŁ już w poprzednim sezonie pokazał jak można punktować na wiosnę. Na pierwszy ogień mają latarnię ligi – HETMANA. Zespół z Białegostoku pomimo zebrania doświadczenia na jesieni zapewne nadal będzie rozdawał punkty. Młodzież musi jeszcze okrzepnąć na boiskach IV ligi, powinno to jednak zaprocentować w przyszłym sezonie.

 

Mój typ: 1

 

PROMIEŃ Mońki – KS Grabówka – godz. 15.00

 

PROMIEŃ, podobnie jak WARMIA ma coś do udowodnienia po jesieni. Goście to rewelacyjny beniaminek. Wiosna powinna zweryfikować Grabówkę, natomiast PROMIEŃ zacznie lepiej punktować.

 

Mój typ: X

 

CRESOVIA Siemiatycze – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 15.00

 

Bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania bez mocnego faworyta. Jeśli miałbym wskazywać więcej atutów to postawiłbym na gości. CRESOVIA jednak potrzebuje bardzo mocno punktów i musi walczyć w meczach takich, jak ten.

 

Mój typ: X

 

OLIMPIA Zambrów – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

Ostatnie sobotnie spotkanie, tzw. crème de la crème. Spotkanie pierwszej z drugą drużyną. Obie z dużymi ambicjami na awans. Pytanie czy przy walce i remisie w tym meczu to nie RUCH zostanie największym wygranym. Prawdziwa piłkarska uczta dla kibica podlaskiej piłki w Zambrowie. Postawię na delikatną niespodziankę.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 13.03.2022

 

KRYPNIANKA Krypno – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 12.00

 

Zdecydowanym faworytem goście. KRYPNIANKA gra nierówno i ciężko powiedzieć jak wejdzie w wiosnę. RUCH będzie chciał wykorzystać ewentualny podział punktów w meczu OLIMPII z ŁKS i wskoczyć na pozycję lidera.

 

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – TUR Bielsk Podlaski – godz. 12.00

 

Bardzo ciekawe spotkanie sąsiednich ekip z tabeli. KS poszukiwał wzmocnień, do TURA przyszedł m.in. doświadczony Dzienis z SOKOŁA, który powinien okazać się dużym wsparciem. TUR po jesieni ma duży niedosyt i będzie chciał od początku zwyciężać aby poprawić pozycję w tabeli. 7 miejsce to zdecydowanie za nisko, jak na ich ambicje.

 

Mój typ – 2

 

SPOTKANIE PRZEŁOŻONE

 

SPARTA 1951 Szepietowo – KS Michałowo – 13 kwietnia, godz. 17.50

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 17 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.