ZAPOWIEDŹ I TYPY 6 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

W ostatniej kolejce nie padł żaden remis, wygrywali raczej faworyci spotkań i obyło się bez niespodzianek. Ten sezon generalnie nie przynosi podziałów punktów i na 40 rozegranych spotkań tylko w dwóch drużyny zeszły z boiska z remisem. Kolejka numer sześć to przede wszystkim ciekawe derbowe starcie SPARTY 1951 Szepietowo z ŁKS 1926 Łomża. Zapraszam na zapowiedź i #IVigowepewniaczki!

PIĄTKOWY MECZ – 17.09.2021

 

CRESOVIA Siemiatycze 0-6 OLIMPIA Zambrów – godz. 16.30

 

Nietypowo, bo już w piątek rozpoczęło się IVligowe granie. Gospodarze podejmowali gości z Zambrowa i nikt nie dawał im większych szans na zdobycie punktów w starciu z zdecydowanym faworytem rozgrywek. OLIMPIA udowodniła wyższość pewnie zwyciężając 6:0.

 

SOBOTNIE MECZE – 18.09.2021

 

HETMAN Białystok 0-7 KS Grabówka – godz. 11.00

 

Pierwsze sobotnie starcie to pojedynek outsidera – HETMANA Białystok z zaskakującym beniaminkiem z Grabówki. KS rewelacyjnie rozpoczął sezon i nawet pomimo ostatniej porażki w Michałowie zdobył już 15 punktów w 6 spotkaniach. Świetny wynik, oby tak dalej. Z HETMANEM nie mieli najmniejszego problemu i rozgromili gospodarz 7:0.

 

MOSP Białystok – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.00

 

Spotkanie w którym zdecydowanym faworytem są goście. RUCH po spadku punktuje bardzo pewnie i nie powinien stracić punktów w Białymstoku. Młoda drużyna MOSPU spróbuje przeszkodzić RUCHOWI, ale moim zdaniem zabraknie im doświadczenia do uzyskania korzystnego rezultatu.

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 15.00

 

Michałowo po zwycięstwie z teoretycznie mocniejszym beniaminkiem z Grabówki podejmuje CZARNYCH. Goście podobnie jak KS bardzo dobrze zaczęli sezon w nowych realiach, ale w sobotę w Michałowie punktów nie znajdą. Gospodarze wyjdą z tego starcia zwycięsko.

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – KRYPNIANKA Krypno – godz. 16.00

 

WARMIA po wysokim zwycięstwie w Białymstoku podejmuje KRYPNIANKĘ, która miała bardzo ciężki start i zdobyła zaledwie jeden punkt. Niech to nie zmyli naszych zawodników. Goście nie przyjadą do Grajewa tylko się bronić, a bez większych zmian w składzie w porównaniu do ubiegłego sezonu to nadal bardzo groźna drużyna. Atutów więcej ma jednak WARMIA i 3 punkty powinny zostać w Grajewie.

Mój typ – 1

 

PROMIEŃ Mońki – KS Wasilków – godz. 16.00

 

Goście z zaledwie czterema punktami nie tak wyobrażali sobie spadek z ligi wyżej. PROMIEŃ po wysokiej porażce w Bielsku będzie chciał się kolejny raz już w tym sezonie zrehabilitować. Na swoim terenie powinni sobie poradzić i zwyciężyć z KS.

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – TUR Bielsk Podlaski – godz. 16.00

 

TUR to faworyt bez dwóch zdań. Gospodarze nie mają pomysłu na zdobywanie punktów w tym sezonie. Po rewelacyjnej wiośnie ORZEŁ nie może wrócić do swojej formy. Być może wakacje temu nie sprzyjały, ale jeśli nie chcą ponownie gonić w tabeli to czas na punkty. W sobotę będzie jednak o to bardzo ciężko. Pełna pula pojedzie do Bielska.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNY MECZ – 19.09.2021

 

SPARTA 1951 Szepietowo – ŁKS 1926 Łomża – godz. 16.00

 

Lokalne derby i najciekawsze spotkanie w tej kolejce. SPARTA powalczyła w ostatniej kolejce z RUCHEM, a ŁKS rozbił ORZEŁ 6:0. Faworytem są goście, ale wynik powinien długo być sprawą otwartą. Po dużych zmianach w składzie SPARTY może zabraknąć doświadczenia aby uzyskać chociażby remis.

Mój typ – 2

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź 7 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.