ZAPOWIEDŹ MECZU Z KRYPNIANKĄ

W najbliższą sobotę 18 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA podejmie KRYPNIANKĘ Krypno.

 

Ligowy terminarz ułożył się w taki sposób, że grajewianie w okresie jednego tygodnia mierzą się z dwiema ostatnimi drużynami w tabeli IV ligi podlaskiej. KRYPNIANKA po pięciu kolejkach spotkań wyprzedza w tabeli jedynie białostockiego HETMANA, którego WARMIA w minioną niedzielę pokonała 5:1. Zespół naszych najbliższych rywali jedyny dotychczas zdobyty punkt osiągnął w meczu z KS Wasilków remisując 1:1. W pozostałych meczach KRYPNIANKA przegrała z RUCHEM Wysokie Mazowieckie 0:3, ŁKS 1926 Łomża 2:5, TUREM Bielsk Podlaski 1:3 i ostatnio z OLIMPIĄ Zambrów 0:6. Nietrudno zauważyć, że terminarz spotkań ułożył się dla zespołu z Krypna fatalnie – na początek rundy jesiennej mecze z największymi faworytami rozgrywek. Na dodatek w przerwie letniej drużynę nękały kontuzje i problemy kadrowe, które na pewno miały wpływ na przygotowanie piłkarzy do sezonu.

 

Ubiegły sezon był bardzo udany dla zespołu trenera Łukasza Kropiwnickiego. KRYPNIANKA skończyła rozgrywki na siódmym miejscu. W dwumeczu z WARMIĄ jesienią w Krypnie wygrali grajewianie 2:0, ale wiosną w Grajewie padł remis 2:2. To nieustępliwy, waleczny i pomimo odległej pozycji w tabeli trudny przeciwnik, z którym nigdy nie grało się nam łatwo.

 

W naszym zespole spośród 9-tki nieobecnej w kadrze na mecz z HETMANEM w środę trenowali Sobolewski, Jabłoński i Tuzinowski. Z pozostałych – Arciszewski, Koszczuk, Krupa i Randzio raczej nie zagrają, a Dzierzgowskiego i Zaniewskiego na pewno zabraknie w sobotę. Niestety, uraz kolana Pawła Zaniewskiego wykluczył go z gry na pewno do końca rundy jesiennej. Wielka szkoda, bo zawodnik prezentował się w sparingach bardzo dobrze i dużo sobie obiecywaliśmy po tym transferze. Wierzymy, że wiosną Paweł doda dużo jakości do gry naszego zespołu i mocno trzymamy kciuki za jego jak najszybszy powrót do zdrowia.

 

Zapraszamy Państwa na sobotni mecz – początek o godzinie 16:00. Dzień później, w niedzielę, również o 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasze rezerwy podejmą lidera tabeli A Klasy JASTRZĄB Knyszyn. Wstęp na mecz rezerw jest wolny.

 

Please follow and like us:
error