ZAPOWIEDŹ I TYPY PRZEŁOŻONYCH SPOTKAŃ

PRZEŁOŻONYCH SPOTKAŃ…

Środa 14 kwietnia – wydawało się, że podlaska IV liga nadrabia zaległości, spotkań do rozegrania tego dnie miało być trzy. MKS Mielnik – DĄB Dąbrowa Białostocka, SPARTA Augustów – HETMAN Białystok i WARMIA Grajewo – TUR Bielsk Podlaski. Miało, ponieważ z przełożonych trzech odbędzie się tylko jedno – spotkanie WARMII z TUREM. Co jak co, narzekać nie będę ponieważ starcie zapowiada się arcyciekawie! Zapraszam na krótką zapowiedź wraz z typem.

ŚRODOWY MECZ – 14.04.2021

KS WARMIA Grajewo – BKS TUR Bielsk Podlaski – godz. 17:15

 

TUR ostatnio wrócił na zwycięską ścieżkę i to w mocnym stylu rozbijając DĄB 5:0. WARMIA po zwycięskiej serii straciła z kolei punkty w meczu u siebie z niżej notowaną CRESOVIĄ po remisie 1:1. Ostatnie statystyki meczów bezpośrednich wypadają zdecydowanie korzystniej dla WARMII, ale jak czujni kibice wiedzą, TUR w tym sezonie jeszcze nie zaznał goryczy porażki, pomimo 20 rozegranych już spotkań. Do drużyny gości po kontuzji wrócił lider zespołu Karol Kosiński, w WARMII wypadł z kolei za kartki Dawid Kondratowicz. Spotkanie, które już dwukrotnie było przekładane w końcu dojdzie do skutku i zapowiada się bardzo pasjonująco. Oby obie ekipy stanęły na wysokości zadania i pokazały, że rozgrywki IV ligi mogą być również bardzo ciekawe. Liczę na dużo bramek w tym spotkaniu i przełamanie serii Bielszczan bez porażki. Deszczowa pogoda jaka jest od dawna na środę zapowiadana może z kolei sugerować, że będzie to mecz walki z dużą ilością przypadku.

 

Nasz typ – 

 

Kolejna zapowiedź wraz z typami już w piątek! Zapraszam tymczasem do śledzenia relacji LIVE ze spotkania z TUREM pod linkiem: RELACJA LIVE oraz prawdopodobnie VIDEO na naszym Facebooku.