KS WARMIA Grajewo — TUR Bielsk Podlaski

14 kwietnia, 2021 17:15 IV liga 2020/2021

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji od 17:15. W składzie WARMII jest powracający po kontuzji Mateusz Tuzinowski. Brakuje w kadrze meczowej kontuzjowanych Sypytkowskiego, Mikuckiego i Koszczuka, który już wrócił do treningów. Za żółte kartki pauzuje dziś Dawid Kondratowicz.

1′ Zaczyna TUR

1′ Pierwszy rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu strzał broni Sobolewski

2′ Okazja WARMII – Popławski strzela obok słupka!

4′ Znów doskonała okazja – Dzierzgowski strzela w Siduna!

9′ Dobrze zapowiadała się akcja WARMII, ale Bińczak na spalonym

11′ Drugi rzut rożny dla TURA – wybijamy po dośrodkowaniu

12′ Rzut rożny dla WARMII – bardzo nieudane dośrodkowanie Popławskiego

16′ Świetnie pokazał się Dzierzgowski i mamy róg, po dośrodkowaniu kolejny

17′ Bez korzyści po kolejnym dośrodkowaniu

20′ Walczuk próbował lobować Sobolewskiego, ale nasz bramkarz był czujny

22′ Pięknie dryblował Bogdaniuk z prawej strony i tylko róg

22′ Po dośrodkowaniu Tuzinowski strzela ale broni Sidun

23′ Lewczuk strzela ponad naszą bramką

28′ Bińczak strzela z ostrego kąta nad poprzeczką!

32′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

36′ Kolejny róg dla TURA – i znów wychodzimy obronną ręką

38′ A teraz róg dla nas – Popławski bliski zaskoczenia bramkarza bezpośrednim strzałem, ale piłka ominęła bramkę

40′ Okazja WARMII, ale Dzierzgowski strzela obok bramki

41′ Róg dla TURA – wybijamy piłkę

43′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Łukasz Domurat! Kapitalne dośrodkowanie Bogdaniuka i Domurat wślizgiem wbija piłkę do bramki!

45′ Dzierzgowski sam na sam z Sidunem i broni bramkarz TURA!

45′ + 1′ Koniec pierwszej, bardzo dobrej połowy w wykonaniu obu zespołów.

46′ Zaczynamy drugą połowę bez zmian w składach

46′ Róg dla TURA – po dośrodkowaniu wznowi grę Sobolewski

47′ Domurat strzela ponad bramką

51′ Rzut rożny dla TURA – niedługo po dośrodkowaniu strzał głową obok naszej bramki

52′ Dośrodkowanie Walczuka i piłkę łapie Sobolewski

53′ Kapitalna okazja Bogdaniuka po podaniu Bińczaka ale strzał ponad bramką!

57′ Niemczynowicz z żółtą kartką

57′ Piękny strzał Bogdaniuka z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką

60′ Róg dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

61′ Świetny kontratak WARMII i Bogdaniuk marnuje kapitalną okazję!

62′ GOL dla TURA. 1:1 Patryk Niemczynowicz. Akcja gości, błąd naszej obrony i Niemczynowicz pokonał Sobolewskiego.

65′ Pojawił się na boisku Kiersnowski w miejsce (chyba) Niemczynowicza

68′ Sidun powalił zapaśniczym chwytem Dzierzgowskiego poza polem karnym i żółta kartka dla bramkarza gości

70′ Niecelny strzał Edisona z rzutu wolnego

72′ Okazja WARMII – Sidun świetnie odbija strzał Popławskiego!

75′ Wójcicki za Śleszyńskiego

76′ Strzał Karola Kosińskiego broni Sobolewski

78′ Róg dla WARMII po akcji Dzierzgowskiego

78′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Domurata

79′ Chyliński za Popławskiego

81′ Wójcicki faulowany na 18 metrze od bramki i rzut wolny dla WARMII

82′ Strzał Bogdaniuka na róg wybija Sidun!

82′ Bramkarz TURA łapie piłkę po dośrodkowaniu

82′ Dzierzgowski  z żółtą kartką

84′ Znów gorąco pod bramką TURA ale obrońcy wybili piłkę

85′ Sobolewski broni strzał któregoś z piłkarzy TURA

87′ Znowu broni Sobolewski

88′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu Edison strzela wysoko nad poprzeczką

90′ Koniecko za Bogdaniuka

90′ Trzy minuty doliczone

90′ + 2′ Jeszcze róg dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

90′ + 3′ Koniec meczu. Remisujemy, choć zdecydowanie zasłużyliśmy na wygraną po bardzo dobrym spotkaniu.