ZAPRASZAMY NA MECZ Z DĘBEM.

W kolejnym meczu podlaskiej IV ligi, w najbliższą sobotę 17 października o 15:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie WARMIA Grajewo spotka się z DĘBEM Dąbrowa Białostocka.Nasi najbliżsi rywale po 12 kolejkach mają zdobytych 10 punktów i zajmują dwunastą pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce DĄB pokonał u siebie CRESOVIĘ Siemiatycze 3:0 po bramkach Patryka Ołowa, Wojciecha Bila i Radosława Ołowa. W ubiegłym sezonie, w jedynym rozegranym meczu w Dąbrowie Białostockiej wygrała WARMIA 3:0 po hat-tricku Tomasza Dzierzgowskiego.

W środę w zaległym meczu 1/8 rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu woj. podlaskiego DĄB pokonał w Suwałkach amatorski zespół BROWAR PÓŁNOCNY 6:1 i awansował do ćwierćfinału.

Faworytem meczu jest WARMIA, lecz z DĘBEM nigdy nie grało się nam łatwo. W naszym zespole zabraknie pauzującego za kartki Kamila Randzio. Do treningów wrócił już po kontuzji Arkadiusz Bogdaniuk i być może znajdzie się w kadrze na sobotnie spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na mecz.

W obliczu rosnącej w naszym kraju liczby osób zakażonych koronawirusem, przypominamy o konieczności przestrzegania zasad wprowadzonych dla bezpieczeństwa kibiców:

– Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

– Służby porządkowe przy wejściu na stadion będą dokonywały pomiaru temperatury osób wchodzących na mecz.

– Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, Klub odmówi zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust i nosa.

– Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.

– Prosimy o stosowanie się do komunikatów spikera.