RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – WIGRY II SUWAŁKI

Witamy na kolejnej relacji z kolejnego meczu. Dziś w Grajewie WARMIA podejmie rezerwy suwalskich WIGIER. Mecz zgodnie z planem miał być rozegrany w Suwałkach, ale w poniedziałek WIGRY zwróciły się do nas z prośbą o zmianę gospodarza meczu. W tej sytuacji gospodarzem meczu jest WARMIA w której składzie brakuje dziś pauzujących za kartki Tomasza Dzierzgowskiego i Przemysława Zarzeckiego oraz kontuzjowanego Marcina Arciszewskiego.

1′ Rozpoczynają goście

1′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu obrońcy wybili piłkę poza pole karne

3′ Akcja Mikuckiego i drugi korner dla WARMII – dośrodkowanie Cybulskiego po którym piłka spada na siatkę tuż za poprzeczką bramki

5′ Doskonała okazja gospodarzy i Drażba zamiast do bramki dwukrotnie trafia w zawodnika WIGIER!

8′ Trzeci rzut rożny dla WARMII – duża przewaga naszego zespołu od pierwszych minut meczu

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Sypytkowski! Po dośrodkowaniu obrońcy wybili piłkę przed pole karne skąd Sypytkowski kapitalnym strzałem wyprowadza WARMIĘ na prowadzenie!

14′ Pierwszy rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu Kozikowski wybija piłkę

16′ Piękne uderzenie Zackiewicza świetnie broni Święciński

18′ Dośrodkwanie Mikuckiego, główkuje Drażba, ale był na spalonym

25′ Tempo meczu nieco siadło. Młody zespół WIGIER prezentuje się bardzo dobrze i zdaniem oglądających ten mecz lepiej od grającego w niedzielę z WARMIA Wasilkowa

26′ Akcja WARMII, ale pogubił się w polu karnym Cybulski

30′ Mamy przerwę na picie wody – dziś w Grajewie jest 30 stopni Celsjusza

32′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu ładna próba strzału głową Kozikowskiego ale piłka nie trafiła w bramkę

37′ Okazja WARMII – dośrodkował Randzio, ale żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki

38′ A teraz Sypytkowski marnuje okazję tracąc piłkę w polu karnym WIGIER

40′ Ładna akcja WARMII zakończona niecelnym strzałem Kondratowicza

43′ Świetna akcja Drażby, który podał w pole karne do Mikuckiego, który strzelił na bramkę Sztukowski odbił piłkę, ale Sypytkowski z bliska nie trafił do bramki!

45′ Rzut rożny dla WARMII, ale po dośrodkowaniu bardzo nieudanie próbował strzelać Drażba

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu. Prowadzimy 1:0 ale gramy bardzo nieskutecznie

Mamy dużo zmian po przerwie – Drażbę zmienił Chyliński. A u gości aż pięciu nowych zawodników – weszli na boisko

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

47′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Dawid Kondratowicz. Świetna akcja Stankiewicza z Kondratowiczem i ten drugi z ostrego kąta pokonał Sztukowskiego!

49′ Dośrodkowanie Mikuckiego i Kondratowicz strzela nad poprzeczką!

52′ Chyliński był w dobrej sytuacji, ale zepchnęli go obrońcy w bok pola karnego skąd dośrodkował

55′ Świetny strzał Zackiewicza zza pola karnego znakomicie broni Święciński!

57′ Potężna bomba Zackiewicza i piłka odbija się od poprzeczki naszej bramki!

58′ Rzut rożny dla WIGIER i szybko wybijamy piłkę po próbie rozegrania przez gości

61′ Rzut wolny dla gości z 25 metrów od naszej bramki

62′ Strzela Zackiewicz, piłka odbija się od naszych zawodników i ponowny strzał świetnie broni Święciński

65′ Zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wszedł na boisko Krystian Wójcicki

65′ Dośrodkowanie Stankiewicza i łapie piłkę Sztukowski

69′ Ładna akcja WARMII, strzał Sypytkowskiego i rzut rożny dla grajewian

70′ Po dośrodkowaniu strzał Edisona wybija z bramki piłkę obrońca WIGIER, po chwili kolejny korner, kolejne dośrodkowanie i znowu Edison był bliski pokonania bramkarza, ale tym razem piłka ominęła bramkę

71′ Świetna akcja naszej drużyny, Kondratowicz zagrał do Mikuckiego a ten strzelił wysoko ponad bramką!

72′ Znów Mikucki mocno strzela i tylko kolejny rzut rożny!

72′ Złe dośrodkowanie Mikuckiego i piłka opuszcza boisko

74′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza pole karne gości

78′ Za Kondratowicza wchodzi na boisko Hubert Mściwujewski

81′ Rzut rożny dla WARMII – bliski pokonania bramkarza był Chyliński, ale mamy tylko kolejny rzut rożny!

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Edison! Po dośrodkowaniu Edison strzela setnego gola dla WARMII w tym sezonie!

83′ Krupa zmienia Mikuckiego

84′ Próba Kozikowskiego, ale Sztukowski był czujny i złapał piłkę!

85′ Sypytkowskiego zmienia Marczykowski

89′ Przed szansą był Karłowicz, ale Edison wybija piłkę

90′ Dwie minuty dolicza bardzo dobrze prowadzący ten mecz sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Koniec meczu. Pewne, zdecydowane zwycięstwo WARMII, choć goście pokazali się w Grajewie z bardzo dobrej strony.