RELACJA LIVE Z MECZU KS WASILKÓW – WARMIA GRAJEWO 19

Witam Państwa z Wasilkowa. Dziś WARMIA zagra tu kolejny mecz ligowy. Pod nieobecność trenera Dakowicza zespół poprowadzi Kamil Randzio. Mieliśmy problem techniczny z relacją, ale już powinno być ok. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy!

1′ Rozpoczynają gospodarze

5′ Pierwsza akcja WARMII – strzał Edisona obok bramki gospodarzy

7′ Od początku meczu mamy bardzo ostrożną grę z obu stron

10′ Duży błąd naszego bramkarza i świetną okazję dla gospodarzy marnuje Butkiewicz!

15′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

16′ Po dośrodkowaniu faul na naszym zawodniku i wznawia grę WARMIA

20′ Dużo niedokładności w grze obu zespołów powodują… stroje. Dziwi, że sędzia dopuścił do gry w tak niewiele różniących się kolorami koszulkach. Przed chwilą Kozikowski podał do zawodnika gospodarzy będąc pewnym, że to kolega z zespołu…

27′ Dośrodkowywał z rzutu wolnego Cybulski, ale żaden z naszych zawodników nie doszedł do piłki i opuściła ona plac gry

31′ Świetna okazja WARMII – przedarł się prawą stroną Cybulski, ogrywając dużo wyższego obrońcę, ale podanie Mateusza przejął przed bramką Nowajczyk

34′ Zmiana w zespole gospodarzy – za Śliwowskiego wszedł Małyszko

38′ Rzut rożny dla WARMII

38′ Przekombinowaliśmy rozegranie rzutu rożnego i sędzia dopatrzył się pozycji spalonej naszego zawodnika

41′ Będzie groźnie – rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony naszego pola karnego

42′ Stankiewicz zażegnał niebezpieczeństwo wybijając dośrodkowaną piłkę

43′ Akcja Pawłowskiego i piłka poza boiskiem. Widać w zagraniach tego piłkarza, że jeszcze niedawno był uznawany za jeden z największych talentów piłkarskich w naszym kraju

45′ Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa tego meczu

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy meczu. Bezbramkowy remis w Wasilkowie. Nie dzieje się na boisku zbyt wiele. Miejmy nadzieję na większe emocje w drugiej części gry

46′ Drugą połowę rozpoczyna WARMIA

50′ Mocne dośrodkowanie Mikuckiego wzdłuż bramki ale żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki

54′ Akcji podbramkowych jest w tym meczu jak na lekarstwo…

60′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wchodzi na boisko Dawid Kondratowicz

63′ Rzut rożny dla gospodarzy

63′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

64′ Piotr Chyliński ukarany żółtą kartką

66′ Wreszcie dobra akcja naszego zespołu  mocny strzał Cybulskiego z problemami broni Nowajczyk

67′ Za Maćka Krupę wchodzi na boisko Paweł Sypytkowski

70′ GOL dla Wasilkowa! Błąd naszych zawodników przy wyprowadzeniu piłki i Mateusz Cichoński pięknym strzałem w samo okienko z 25 metrów zdobywa prowadzenie dla gospodarzy!

72′ Nasz zespół jest jak bokser po „gongu”… Panek miał świetną okazję do strzelenia gola, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką

73′ A teraz Sobolewski wybija na rzut rożny strzał Butkiewicza

74′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

75′ Kolejny korner dla Wasilkowa – po dośrodkowaniu Naliwajko strzela wysoko ponad poprzeczką

77′ Przepiękny strzał Dudzińskiego, piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i wychodzi w pole gry…zupełnie oddaliśmy inicjatywę gospodarzom

79′ Strzał Mirvy, Nowajczyk odbija piłkę, ale nikt nie doszedł do odbitej piłki

83′ Sobolewski wybija na rzut rożny strzał Cichońskiego

83′ Po dośrodkowaniu strzał w boczną siatkę naszej bramki

85′ Żółta kartka dla Rafała Kozikowskiego

85′ A teraz głupie zachowanie Chylińskiego który za krytykę sędziego dostaje drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko

86′ Niecelny strzał Pawłowskiego

87′ Żółta kartka dla Maksyma Mirvy

88′ Druga żółta kartka dla Mirvy i drugi nasz zawodnik opuszcza boisko!

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Żółta kartka dla Cichońskiego z Wasilkowa

90′ + 3′ Koniec meczu. W marnym stylu, po słabym meczu przegrywamy 0:1 z KS Wasilków. To już trzecia porażka w tym sezonie.