RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MKS MIELNIK

Witam! Kolejny mecz za kilka minut rozpoczną piłkarze WARMII Grajewo. Naszym przeciwnikiem jest dziś beniaminek rozgrywek – zespół MKS Mielnik. W składzie WARMII brakuje dziś kapitana drużyny Marcina Arciszewskiego, który jest na zwolnieniu lekarskim. Niespodzianką jest pojawienie się w wyjściowej jedenastce młodego Eryka Zarzeckiego, który zastąpił w składzie Pawła Sypytkowskiego.

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Mocny strzał Kozikowskiego, rykoszet i mamy rzut rożny

4′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki pięknie uderzył piłkę Kozikowski i trafiła ona w słupek! Mamy kolejny rzut rożny

5′ Dośrodkowanie i przejmują piłkę goście

6′ Dośrodkowanie z prawej strony Mikuckiego i piłka trafia w poprzeczkę bramki MKS!

8′ Kolejny rzut rożny dla grajewian

8′ Po rozegraniu pięknie strzela Mirva i piłka trafia w boczną siatkę bramki Zalewskiego! Kibice krzyknęli „jest!”, ale niestety nie ma gola mimo sporej przewagi naszego zespołu

14′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Piotr Chyliński! Śliczna akcja grajewian – piłka jak po sznurku wędrowała między naszymi zawodnikami. Mikucki dograł do Chyliński a ten pokonał Zalewskiego!

15′ GOL dla gości! 1:1 Dominik Polak. Pierwsza akcja gości pod naszą bramką – strzał, piłka odbiła się od słupka i Polak umieszcza ja w bramce.

16′ Świetna okazja WARMII – Chyliński był w doskonałej sytuacji i wydawało się, że uda mu się przelobować bramkarza, ale jednak obrońca w ostatniej chwili zgarnął piłkę

21′ Znów okazja do gola – tym razem miał ją Eryk Zarzecki, ale po jego strzale z narożnika pola karnego piłka poszybowała ponad poprzeczką

25′ Ładne dośrodkowanie Zarzeckiego z lewej strony boiska, lecz nie doszedł do piłki żaden z naszych piłkarzy

32′ Strzał Mirvy obok bramki Zalewskiego

33′ Żółta kartka dla Polaka

35′ Siadło niestety tempo tego meczu w wykonaniu naszego zespołu. Pomimo kilku dogodnych sytuacji wciąż zaledwie remisujemy

37′ Rzut rożny dla gości

37′ Po dośrodkowaniu „główka” Mikuckiego i jest następny korner

38′ Trzeci kolejny rzut rożny dla MKS

38′ I czwarty rzut rożny dla gości…

39′ I piąty rzut rożny dla gości…

39′ Wreszcie wybijamy piłkę.

40′ Nie na długo. Szósty rzut rożny dla MKS!

40′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

41′ Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska, po dośrodkowaniu okazja Golonki, ale zbyt lekki strzał i Sobolewski łapie piłkę

44′ Andryszek zagrał do Pawluczuka i ten minimalnie chybił! Co się dzieje z naszym zespołem? 🙁

45′ Koniec pierwszej połowy. Póki co tylko remisujemy z outsiderem tabeli.

46′ Rozpoczną goście. W naszym zespole zmiana – Kamil Randzio zastąpił Eryka Zarzeckiego

47′ Żółta kartka dla Pawluczuka za uderzenie Mirvy. Kontrowersyjna decyzja – zawodnik gości ewidentnie zasłużył na czerwień!

52′ Ładna akcja WARMII, ale Kozikowskiemu nie wyszedł strzał i piłkę złapał Zalewski

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Mateusz Cybulski! Filmowa akcja WARMII! Stankiewicz dośrodkował z lewej strony boiska a Cybulski będąc w trudnej pozycji głową skierował piłkę do bramki!

56′ W pozornie niegroźnej sytuacji skiksował Sobolewski, któremu odskoczyła piłka i zrobiło się groźnie, ale nasz bramkarz zrehabilitował się i po chwili złapał piłkę

57′ Znakomita okazja Kozikowskiego, który strzela w bramkarza będąc z nim sam na sam!

59′ Zmiana w MKS – za Śledziewskiego wszedł na boisko Smorczewski

61′ Rzut rożny dla MKS

62′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym, goście reklamują u sędziego zagranie ręką któregoś z naszych obrońców, ale sędzia kontynuuje grę i akcja kończy się rzutem wolnym dla WARMII po faulu na Cybulskim

64′ Ładna akcja WARMII i okazja Stankiewicza, ale jego strzał broni Zalewski

66′ Zmiana w MKS – Andryszka zmienił Iwaniuk

67′ Faulowany w polu karnym był Kamil Randzio, ale sędzia rozkazał grać dalej

70′ Zmiana w WARMII – Dawid Kondratowicz wchodzi za Piotra Chylińskiego

73′ Zmiana w WARMII – Paweł Sypytkowski zastąpił Macieja Krupę

75′ Zmiana u gości – wszedł na boisko Gronowski a zmienił Polaka

77′ Znakomita, 200% okazja dla WARMII – Randzio dograł do Kozikowskiego a ten z bliska nie trafia w bramkę!

81′ Rzut rożny dla WARMII

82′ Po dośrodkowaniu wysoko ponad bramką strzela Kozikowski

83′ Okazja dla gości – po dośrodkowaniu z lewej strony minął się z piłką Sobolewski, ale Pawluczuk minimalnie chybił!

83′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Dawid Kondratowicz! Paweł Sypytkowski zagrał do Kozikowskiego a ten wzdłuż linii bramkowej podał do Kondratowicza, który wykończył akcję trzecim golem

85′ Rzut rożny dla MKS

85′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki znów korner dla gości

86′ Wybijamy piłkę po kolejnym dośrodkowaniu

86′ Sobolewski świetnie broni strzał Treszczotki

86′ Polakowski zmienia Mirvę a w MKS Ilczuk wchodzi za Borzyma

88′ Cybulski strzela ponad bramką Zalewskiego

89′ Żółta kartka dla Golonki

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut wolny dla gości z 20 metrów od naszej bramki

90′ + 3′ Po rzucie wolnym odzyskujemy piłkę i wyprowadzamy kontratak – przed szansą Kondratowicz, ale strzela ponad bramką!

90′ + 3′ Koniec meczu. Może trochę nerwowo i niewysoko, ale wygrywamy czwarty, kolejny mecz z rzędu.

16.09.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MKS Mielnik 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Piotr Chyliński 14′, 1:1 Dominik Polak 15′, 2:1 Mateusz Cybulski 53′, 3:1 Dawid Kondratowicz 83′

WARMIA:  52.Sobolewski –  6.Stankiewicz, 3.Domurat, 18.Edison, 2.Krupa (73′ 16.Sypytkowski)- 4.Mikucki, 19.Cybulski, 8.Mirva (Kpt) (86′ 13.Polakowski), 10.Kozikowski, 11.E.Zarzecki (46′ 5.Randzio) –  9.Chyliński (70′ 7.Kondratowicz)

REZERWA: 12.Sobolewski – 15.P.Zarzecki, 11.Polakowski, 7.Kondratowicz, 20.Groszyk, 5.Randzio, 16.Sypytkowski, 17.Koszczuk

MKS: 12. Zalewski – 19.Treszczotko (Kpt), 16.Golonko, 6.Przybylski, 13.Borzym (86′ 18.Ilczuk) – 17.Śledziewski (59′ 8.Smorczewski), 11.Andryszek (66′ 2.Iwaniuk), 7.Karpiszuk, 5.Polak (75′ 20.Gronowski), 10.Żornaczuk,  – 9.Pawluczuk