RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – BIEBRZA GONIĄDZ 20

Witamy! Za kilka minut rozpocznie się kolejny mecz naszego zespołu w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2017/2018. Dziś przeciwnikiem WARMII będzie BIEBRZA Goniądz. Goście w minioną środę w zaległym meczu poprzedniej kolejki zremisowali u siebie z silną SPARTĄ Augustów 3:3 i na pewno nie będą łatwym rywalem. W naszym zespole dwie niespodzianki. W bramce od pierwszej minuty zagra Łukasz Sobolewski, który zastąpił w składzie Krzysztofa Gieniusza. W rezerwie znalazł się również kapitan zespołu Marcin Arciszewski, który narzeka ostatnio na bóle pleców. Arciszewskiego w wyjściowej „jedenastce” zastąpił zdobywca dwóch goli w meczu z rezerwami WIGIER Łukasz Domurat.

1′ Rozpoczęła WARMIA

3′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII

3′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Mateusz Purta (samobójcza). Po dośrodkowaniu świetnie przedłużył piłkę głową Kozikowski i Mateusz Purta zdezorientowany również głową skierował ją do siatki! Prowadzimy 1:0!

7′ Fatalny błąd Mikuckiego, który podał piłkę Tumiczowi, strzał grającego trenera BIEBRZY kapitalnie wybił na róg Sobolewski!

8′ Dośrodkowanie i po chwili kolejny strzał na naszą bramkę znów w ładnym stylu obroniony przez Sobolewskiego

14′ Drugi korner dla WARMII, która po zdobyciu gola nieco oddała inicjatywę gościom

15′ Po dośrodkowaniu mamy kolejny rzut rożny

15′ Dośrodkowanie i po strzale Domurata Jendruczek końcami palców wybija piłkę ponad poprzeczkę!

16′ Po kolejnym rzucie rożnym i dośrodkowaniu tracimy piłkę na rzecz obrońców z Goniądza

18′ Na boisku leży poturbowany Marcin Mikucki i mamy przerwę w grze

20′ Bardzo dobra akcja WARMII – Mirva podał do Cybulskiego, który ograł obrońcę BIEBRZY i strzelił z pola karnego lecz Jendruczek złapał piłkę

29′ Trusiewicz z 30 metrów strzela obok naszej bramki

31′ Teraz ładnie strzelał Wojno, ale Sobolewski obronił strzał

32′ Żółta kartka dla Mateusza Purty

32′ Rzut rożny dla WARMII

33′ Po dośrodkowaniu i uderzeniu głową Edisona Cieciorko wybija piłkę z linii bramkowej!

35′ Zmiana u gości – za Staśkiewicza wszedł zawodnik z nr 18, ale niestety nie wiemy kto to, bo zawodnika z takim numerem nie ma w dostarczonej nam kopii protokołu

38′ Żółta kartka dla tajemniczego zawodnika z nr 18

39′ Rzut rożny dla BIEBRZY

39′ Po dośrodkowaniu strzał Tumicza tuż obok naszej bramki

39′ Tajemniczemu „fg2002” dziękuję za poprawkę – oczywiście BIEBRZA zremisowała ze SPARTĄ 3:3 a nie 3:2 jak napisałem

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Rafał Kozikowski! Kapitalny gol Rafała Kozikowskiego – mocny, celny strzał z około 30 metrów wpada w sam róg bramki Jendruczka i prowadzimy 2:0!

44′ Rzut rożny dla gości

44′ Po dośrodkowaniu groźne kolejne dośrodkowanie, tym razem z drugiej strony boiska i piłka mija naszą bramkę

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0!

Zidentyfikowany został tajemniczy zawodnik z nr 18 w zespole BIEBRZY. Jest nim Przemysław Jasiński, który został dopisany do protokołu tuż przed meczem.

46′ Drugą połowę zaczyna BIEBRZA

47′ Rzut rożny dla gości

47′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

47′ Po rzucie wolny i miękkim podaniu Tumicza w pole karne Sobolewski minął się z piłką, ale na nasze szczęście goście nie wykorzystali okazji

51′ Cybulski zagrywa do Chylińskiego, który był sam na sam z bramkarzem, lecz został popchnięty przez obrońcę i mamy tylko rzut rożny

52′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy gości

55′ Rzut rożny dla grajewian

56′ Ogromne zamieszanie w polu karnym gości i w końcu Jendruczek łapie piłkę na linii bramkowej

61′ Błąd Jendruczka, złe wybicie piłki i Cybulski był bliski powtórzenia swojego wyczynu sprzed tygodnia, gdy zdobył gola z połowy boiska!

65′ Niezrozumiała zmiana w naszym zespole – za dobrze grającego Kozikowskiego wchodzi na boisko Marcin Arciszewski

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII!! 3:0 Piotr Chyliński. Piękne podanie Sypytkowskiego do Chylińskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem podwyższa na 3:0!

71′ Żółta kartka dla Cieciorki z BIEBRZY

71′ Zmiana u gości – Świerzyński zastąpił Mateusza Purtę

72′ Rzut rożny dla gości

72′ Po dośrodkowaniu odzyskujemy piłkę

73′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

75′ Zmiana w WARMII – za Piotra Chylińskiego wchodzi na boisko Dawid Kondratowicz

76′ Rzut rożny dla BIEBRZY – po dośrodkowaniu łapie piłkę Sobolewski

79′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Łukasz Domurat! Kapitalne dośrodkowanie Mikuckiego i równie świetne uderzenie głową  Domurata! Prowadzimy 4:0!

80′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi Kamil Randzio

80′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu piłka w rękach Sobolewskiego

82′ Kawałek futbolu! Świetna akcja WARMII! Stankiewicz dośrodkował na głowę Kondratowicza, który strzelił na bramkę ale Jendruczek obronił!

83′ Zmiany w obu zespołach – Mirvę zastąpił Groszyk a w BIEBRZY za Trusiewicza wszedł na boisko Wysocki

85′ Strzał Wojny i bardzo dobra obrona Sobolewskiego

86′ Rzut rożny dla WARMII

86′ Po dośrodkowaniu obrońcy gości wybijają piłkę

87′ Tumicz z bliska strzela na naszą bramkę i fenomenalnie wybija piłkę Sobolewski!

87′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu strzał obok naszej bramki

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Pewne, wysokie zwycięstwo WARMII!

09.09.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – BIEBRZA Goniądz 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Purta (samobójcza) 3′, 2:0 Rafał Kozikowski 42′, 3:0 Piotr Chyliński 68′, 4:0 Łukasz Domurat 79′

WARMIA:  52.Sobolewski –  4.Mikucki, 3.Domurat, 18.Edison, 2.Krupa – 16.Sypytkowski, 19.Cybulski, 8.Mirva (Kpt) (83′ 20.Groszyk), 10.Kozikowski (65′ 17.Arciszewski), 6.Stankiewicz  –  9.Chyliński (75′ 7.Kondratowicz)

REZERWA: 12.Sobolewski – 15.P.Zarzecki, 11.Polakowski, 7.Kondratowicz, 20.Groszyk, 5.Randzio, 17.Arciszewski

BIEBRZA: 16.Jendruczek – 77.Cieciorko, 4.K.Purta (Kpt), 3.Dziekoński, 7.Trusiewicz (83′ 13.Wysocki) – 99.Wojno, 27.Staśkiewicz, 15.Kulikowski, 19.Cybulko – 2.M.Purta (71′ 17.Świerzyński), 21.Tumicz