PRZEPRAWA PRZEZ BIEBRZĘ.

W niedzielę piłkarzy WARMII Grajewo czeka wyjazd do pobliskiego Goniądza na mecz z tamtejszą BIEBRZĄ w 10-tej kolejce rozgrywek IV ligi. Zespół naszych rywali od dwóch sezonów występuje w IV lidze. Po dziewięciu kolejkach BIEBRZA zajmuje wysokie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów a w jej składzie znajduje się kilku bardzo znanych i doświadczonych zawodników – bramkarz i grający trener zespołu Kamil Ulman, pomocnik Mariusz Dzienis, napastnik Łukasz Tumicz i wychowanek naszego Klubu, były zawodnik i szkoleniowiec a obecnie trener ROMINTY Gołdap Przemysław Kołłątaj. W ostatniej kolejce piłkarze BIEBRZY pokonali na wyjeździe PUSZCZĘ Hajnówka 2:1. W środę w rozgrywkach o Puchar Polski podopieczni trenera Ulmana przegrali na własnym boisku z ŁKS 1926 Łomża 0:5.

Ostatni kontakt obu zespołów miał miejsce niemal dokładnie dwa lata temu. 22 października 2014 roku BIEBRZA sensacyjnie wyeliminowała WARMIĘ z rozgrywek pucharowych wygrywając 3:2. To była duża wpadka naszej drużyny i w niedzielę nadarza się okazja do rewanżu – tym razem w lidze.

W składzie WARMII zabraknie kontuzjowanego Damiana Zubowskiego. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Kądziora. Po dwóch niespodziewanych remisach w lidze nasz zespół wygrał w środę w Stawiskach w meczu pucharowym i – miejmy nadzieję – pożegnał chwilowy kryzys.

Relacja z meczu w Goniądzu w niedzielę od godziny 14:00 na stronie http://kswarmiagrajewo.org