RELACJA LIVE Z MECZU GRANICA KĘTRZYN – WARMIA GRAJEWO

1’Rozpoczęła WARMIA

4′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy – po wybiciu przejmujemy piłkę

5′ Fatalny błąd Mikuckiego po którym piłkę przejął Bobrowski, na szczęście uratował sytuację Domurat i GRANICA ma tylko rzut rożny

6′ Po dośrodkowaniu trochę niepewna interwencja naszego bramkarza, ale wybijamy piłkę poza pole karne

10′ Dobra akcja WARMII – Sypytkowski zagrał do Mikuckiego, dośrodkowanie w pole karne i niestety żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki

11′ Faulowany Stankiewicz po lewej stronie boiska – rzut wolny dla WARMII

11′ Dobre dośrodkowanie i Domurat był bliski zdobycia gola po strzale głową!

14′ Żółta kartka dla Marcina Arciszewskiego

18′ Po kilku minutach monotonnej gry w środku pola błąd naszej defensywy i Bobrowski mocno strzela na bramkę, ale broni Sobolewski!

20′ Znów Sobolewski ratuje nasz zespół przed utratą gola. Straszne błędy popełnia dziś nasza defensywa :/

23′ Kolejna szansa GRANICY – tym razem któryś z naszych obrońców blokuje strzał Bobrowskiego. Gramy źle i to GRANICA ma okazje bramkowe

24′ Rzut rożny dla GRANICY

25′ Po dośrodkowaniu Rotenberg strzela bardzo niecelnie

28′ Faul na Sypytkowskim na wysokości pola karnego GRANICY i rzut wolny dla naszego zespołu

29′ Po dośrodkowaniu Mirvy obrońca gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny

29′ Dośrodkowanie i przejmują piłkę gospodarze

34′ Niewiele dzieje się na boisku. Nasz atak jest dziś tak anemiczny, że nie zapowiada się tu na akcje bramkowe w wykonaniu WARMII

35′ GOL dla GRANICY. 1:0 Kacper Rałowiec. Błąd naszej obrony i gospodarze zdobywają gola – jak najbardziej zasłużonego!

36′ Znów szansa GRANICY – Bobrowski mija Sobolewskiego i strzela na pustą bramkę, ale Arciszewski naprawia tym razem swój błąd sprzed minuty i ratuje nasz zespół

45′ Wreszcie okazja WARMII – ładne dośrodkowanie Kamila Randzio i Paweł Sypytkowski z bliska strzela w bramkarza

45′ Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy, przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu i sędzia kończy pierwszą połowę meczu – nie da się ukryć że fatalną w wykonaniu naszego zespołu. GRANICA miała sporo sytuacji bramkowych po katastrofalnych błędach naszych zawodników. My pierwszy strzał w światło bramki oddaliśmy w 45 minucie… jest źle.

Po przerwie będzie zmiana w naszym zespole – za grającego dziś w ataku Rafała Kozikowskiego wejdzie na boisko Kamil Prusinowski

PRZERWA – przepraszam za opóźnienia w relacji spowodowane kłopotami technicznymi – nie polecam systemu Windows 10 na netbooku…

46′ Drugą połowę rozpoczęli gospodarze

52′ Nic się nie zmieniło w grze naszego zespołu po przerwie. Nie da się na to patrzeć.

55′ Po przerwie GRANICA miała już dwie okazje bramkowe – za każdym razem bardzo dobrze spisał się Sobolewski

65′ Ostatnie 10 minut – jeden rzut rożny WARMII i jedna dobra sytuacja Marcina Mikuckiego, który po ładnej akcji strzelił w bramkarza

65′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi Piotr Chyliński

67′ Doskonałą okazję marnuje Matysiewicz, który głową strzelił ponad poprzeczką!

70′ Prusinowski strzela na bramkę ale będzie tylko rzut rożny

70′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy GRANICY

71′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wszedł na boisko Albert Staniszewski

73′ Po dośrodkowaniu Kamil Prusinowski… ratuje zespół gospodarzy przed utratą gola – nasz zawodnik jakby pomylił strony i zamiast wbić piłkę do bramki wybił ją w drugą stronę

76′ Zmiana w GRANICY – za Wojnowskiego wchodzi na boisko Swacha – Sock

80′ Znów zmarnowana doskonała okazja Prusinowskiego…

85′ Tym razem dobry strzał Prusinowskiego broni Papliński

88′ GOL dla GRANICY. 2:0 Tomasz Bobrowski. Po sporej przewadze naszego zespołu kontratak GRANICY – Rałowiec zagrywa do Bobrowskiego i przegrywamy 0:2

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Przegrywamy 0:2 ostatni mecz w III lidze. Kończymy sezon słabym meczem po znakomitej serii czterech, kolejnych zwycięstw.