RELACJA LIVE Z MECZU ROMINTA GOŁDAP – WARMIA GRAJEWO

1′ Rozpoczyna ROMINTA

1′ Dobra okazja WARMII – Prusinowski jednak zwlekał ze strzałem, piłkę przejął Mikucki i mocno strzelił obok bramki gospodarzy

5′ Znów okazja WARMII – błąd bramkarza ROMINTY i Prusinowski był bliski zdobycia gola, lecz Suszczewicz ofiarną interwencją naprawił swój błąd

7′ Roksela uderzył na naszą bramkę z 25 metrów i piłka mija słupek bramki Gieniusza

10′ Pierwszy rzut rożny dla grajewian

11′ Po dośrodkowaniu gospodarze przejmują piłkę

13′ Groźny strzał Kamińskiego nad poprzeczką naszej bramki

14′ Rzut rożny dla ROMINTY

15′ GOL dla ROMINTY. 1:0 Konrad Piwko. Po dośrodkowaniu Piwko strzałem głową zdobywa gola dla gospodarzy. 🙁

18′ Dobra okazja Dzierzgowskiego, który jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i zablokowali uderzenie obrońcy

22′ Rzut rożny dla WARMII

23′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę Suszczewicz

26′ Strzeliński z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne ROMINTY, jednak żaden z naszych zawodników nie znalazł się w miejscu gdzie spadła piłka

29′ Rzut wolny dla WARMII z okolic pola karnego – krótkie rozegranie do Sypytkowskiego i mocny strzał obok bramki naszego zawodnika

31′ Dośrodkowanie Paszkowskiego z rzutu wolnego i piłkę łapie Gieniusz

34′ Bardzo ładna akcja Sypytkowskiego, podanie Prusinowskiego przejął Cybulski i jego ładny strzał broni Suszczewicz

37′ Znów akcja WARMII – ewidentne zagranie ręką zawodnika ROMINTY i sędzia jednak nie dostrzega przewinienia

41′ Strzał Cybulskiego broni Suszczewicz

44′ Znów Cybulski w roli głównej – indywidualna akcja i strzał, lecz ponownie broni bramkarz gospodarzy

45′ Rzut rożny dla WARMII

45′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę głową poza pole karne obrońca ROMINTY

45′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy dziwnego meczu, w którym przeważamy a jednak przegrywamy 0:1. 🙁

46′ Drugą połowę zaczynają grajewianie

47′ Rzut rożny dla WARMII

48′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę obrońca ROMINTY

49′ Żółta kartka dla Durana

57′ Rzut rożny dla ROMINTY

57′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w naszym polu karnym i po chwili wybijamy piłkę

60′ Groźnie pod naszą bramką ale napastnik gości nie trafił w piłkę po podaniu Mościńskiego

62′ Podwójna zmiana w WARMII – za Mikuckiego i Prusinowskiego wchodzą na boisko Randzio i Matysiewicz

63′ Mościński strzela z pola karnego i Gieniusz wybija piłkę na rzut rożny

63′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

67′ Zmiana w ROMINCIE – za Durana wchodzi na boisko Safaryan

68′ GOL dla ROMINTY. 2:0 Mateusz Dyniszuk. Szybki kontratak gospodarzy i Dyniszuk płaskim strzałem tuż przy słupku zdobywa drugiego gola dla ROMINTY

72′ Podwójna zmiana w ROMINCIE – za Kamińskiego i Kułaka wchodzą Wierzbicki i Zajączkowski

75′ Dobry strzał Cybulskiego broni Suszczewicz

77′ Żółta kartka dla Rokseli

79′ Ataki WARMII przypominają bicie głową w mur… Po dośrodkowaniu Dzierzgowskiego piłka w rękach Suszczewicza

79′ Żółta kartka dla Mościńskiego

81′ Rzut wolny dla WARMII z 20 metrów na wprost od bramki ROMINTY

82′ Po uderzeniu Strzelińskiego piłka szybuje ponad poprzeczką bramki gospodarzy

85′ Zmiana w ROMINCIE – za Dyniszuka wchodzi na boisko Dorochowicz

87′ Świetny strzał Mirvy z rzutu wolnego i piłka minimalnie omija słupek bramki gospodarzy!

90′ Rzut rożny dla ROMINTY. Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90′ + 1′ Po dośrodkowaniu piłka poza boiskiem i wznawia grę Gieniusz

90′ + 2′ GOL dla ROMINTY. 3:0 Dawid Dorochowicz. Indywidualna akcja Dorochowicza, strzał w długi róg i przegrywamy 0:3. 🙁

90′ + 3′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:3 z ROMINTĄ.

02.04.2016 Gołdap, Stadion Miejskiego OSiR

ROMINTA Gołdap – WARMIA Grajewo  3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Konrad Piwko 15′, 2:0 Mateusz Dyniszuk 68′, 3:0 Dawid Dorochowicz 90′ + 2′

ROMINTA: 1.Suszczewicz –  4.Waszkiewicz, 5.Molski, 6.Piwko, 19.Duran (67′ 15.Safaryan) – 13.Dyniszuk (85′ 9.Dorochowicz), 16.Paszkowski, 7.Roksela, 14.Kułak (72′ 3.Zajączkowski), 11.Kamiński (72′ 18.Wierzbicki) – 10.Mościński (Kpt)

REZERWA: 22.Wołos – 3.Zajączkowski, 18.Wierzbicki,14.Kułak, 15.Safaryjan, 9.Dorochowicz, 17.Korotkiewicz

WARMIA 1.Gieniusz – 4.Mikucki (62′ 5.Randzio), 17.Arciszewski (Kpt), 3.Domurat, 6.Stankiewicz18.Prusinowski (62′ 20.Matysiewicz), 9.Strzeliński, 14.Mirva, 9.Cybulski, 16.Sypytkowski –  7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 13.Staniszewski, 5.Randzio, 20.Matysiewicz, 10.Kozikowski, 15.Lekenta, 8.Zarzecki

Sędzia: Piotr Zajło (W-M.Z.P.N. Olsztyn)

Żółte kartki: Duran, Roksela, Mościński (ROMINTA)