RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – ROMINTA GOŁDAP

1′ Rozpoczynają gospodarze

3′ Akcja WARMII i faul na Zubowskim w środkowej strefie boiska

4′ Groźnie pod naszą bramką – nieporozumienie między naszymi środkowymi obrońcami i Gieniusz musi ratować sytuację bo Mościński był blisko zdobycia bramki

9′ Jak na razie słabo rozpoczął się ten mecz – niemrawa gra z obu stron

9′ Gieniusz łapie piłkę po wrzutce Łapińskiego w nasze pole karne

12′ Zarysowała się przewaga ROMINTY. Póki co nasi piłkarze nie przedostali się pod pole karne gości

15′ Pierwszy kwadrans gry za nami – przewaga gości, ale niewiele z niej wynika. WARMIA jakoś nie może dobrze wejść w ten mecz

16′ Pierwszy rzut rożny dla ROMINTY

17′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę na aut Marcin Arciszewski

19′ Wreszcie dobra akcja grajewian – Dzierzgowski z prawej strony zagrał w pole karne, ale niestety żaden z naszych zawodników nie doszedł do piłki

23′ Bardzo groźnie pod naszą bramką – kontratak ROMINTY kończy Arciszewski wybijając piłkę na rzut rożny

24′ Żółta kartka dla Dzierzgowskiego za przypadkowe zagranie ręką

25′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał głową Molski, ale Gieniusz wybił piłkę na rzut rożny

26′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę poza pole karne nasi piłkarze

29′ Akcja Dzierzgowskiego i mamy pierwszy rzut rożny

29′ Dośrodkowanie i piłkę wykopują poza pole karne obrońcy gości

30′ Znów rzut rożny dla WARMII

30′ Groźnie pod bramką gości – dośrodkowanie, strzał głową Domurata, piłka odbiła się od obrońcy ROMINTY i akcja kończy się strzałem Cybulskiego z 16 metrów po którym piłka odbija się od któregoś z naszych zawodników i wychodzi poza boisko

32′ Faul taktyczny Paszkowskiego na Dzierzgowskim i żółta kartka dla piłkarza gości

34′ Rzut rożny dla WARMII

34′ Dośrodkowanie i obrona ROMINTY przejmuje piłkę

36′ Bardzo bliski zdobycia gola był Kimura – po jego strzale piłka trafia w poprzeczkę a Trzaskalski spóźnił się do dobicia tego strzału

39′ Złapany za rękę w polu karnym Dzierzgowski i sędzia nie dyktuje ewidentnej jedenastki!

42′ Kapitalna akcja Dzierzgowskiego który wykłada piłke jak na tacy Zubowskiemu a ten nie trafia w piłkę w polu bramkowym! To MUSIAŁ być gol dla WARMII!

45′ GOL dla ROMINTY. 0:1 Michał Mościński. Kuriozalna bramka, którą zaskoczony był nawet jej zdobywca. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska wyskoczył do piłki Mościński, musnął piłkę głową i wpadła ona do siatki tuż przy słupku bramki zdezorientowanego Gieniusza

45′ Koniec pierwszej połowy meczu. Nie wykorzystaliśmy doskonałej sytuacji i szybko to się zemściło. 🙁

46′ Drugą połowę rozpoczną goście

49′ Rzut rożny dla ROMINTY

50′ GOL dla ROMINTY. 0:2 Daiji Kimura. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Kimura strzela drugiego gola dla gości. 🙁

53′ Kolejny rzut rożny dla gości

53′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Mirva

54′ Dzierzgowski strzela spoza pola karnego ale prosto w ręce Suszczewicza

56′ Jak na razie nasi piłkarze wciąż „nie wyszli” na drugą połowę

57′ Strzał Mościńskiego broni Gieniusz

58′ Potężny strzał Trzaskalskiego ponad poprzeczką naszej bramki

60′ Niespodziewana zmiana w WARMII – za Arciszewskiego wchodzi na boisko 16-letni Albert Staniszewski

64′ Indywidualna akcja Dzierzgowskiego, który podał Zubowskiemu a ten z pola karnego strzela wysoko ponad bramką ROMINTY 🙁

66′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego faul na bramkarzu ROMINTY

67′ Rzut rożny dla WARMII

67′ Wielkie zamieszanie pod bramką gości po dośrodkowaniu, ale piłkę w końcu wybija poza pole karne jeden z obrońców ROMINTY

70′ Zmiana w WARMII za Kamila Randzio wszedł Piotr Chyliński

71′ Zmiana w ROMINCIE – za Kimurę wchodzi Dyniszuk

72′ Żółta kartka dla Molskiego za faul na Dzierzgowskim

74′ Zmiana w ROMINCIE – za Paszkowskiego wszedł Przyborowski

76′ Żółta kartka dla Pawła Sypytkowskiego

77′ Tym razem żółta kartka dla Krystiana Przyborowskiego z ROMINTY

78′ Zmiana w WARMII – za Mateusza Cybulskiego wchodzi Paweł Górski

79′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy ROMINTY

80′ Żółta kartka dla Zubowskiego za faul na zawodniku gości

81′ Po akcji Zubowskiego blisko strzelenia bramki był Chyliński, ale spóźnił się do piłki, po chwili strzał Mikuckiego trafia w obrońcę gości

82′ Żółta kartka dla Piotra Chylińskiego za krytykę orzeczeń arbitra

83′ GOL dla WARMII. 1:2 Paweł Sypytkowski. Swietnie rozegrany przez grajewian rzut wolny – Zubowski zagrywa do Sypytkowskiego, który mocnym strzałem w róg zdobywa … pierwszą bramkę dla WARMII na grajewskim stadionie w nowym sezonie 2015/2016. Czekaliśmy dokładnie 263 minuty!

83′ Zmiana w ROMINCIE – za Łapińskiego wszedł na boisko Rynkiewicz

86′ Rzut rożny dla WARMII

87′ Po dośrodkowaniu strzał głową Domurata tuż ponad poprzeczką bramki gości

90′ Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Zmiana w ROMINCIE – za Trzaskalskiego wchodzi Kruczyk

90′ + 3′ Strzał Rynkiewicza i piłke z linii bramkowej wybija Mikucki

90′ + 5′ Koniec meczu – przegrywamy 1:2 z ROMINTĄ Gołdap

29.08.2015 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ROMINTA Gołdap  1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Michał Mościński 45′, 0:2 Daiji Kimura 50′, 1:2 Paweł Sypytkowski 83′

WARMIA: 1.Gieniusz – 15.Lekenta, 17.Arciszewski (Kpt) (60′ 20.Staniszewski), 3.Domurat, 4.Mikucki – 5.Randzio (70′ 10.Chyliński), 19.Cybulski, 8.Mirva 11.Zubowski, 16.Sypytkowski  – 7.Dzierzgowski

REZERWA: 52.Sobolewski – 18.Makowski, 13.Górski,  2.Olszyński, 10.Chyliński, 20.Staniszewski, 9.Strzeliński

ROMINTA: 1.Suszczewicz – 2.Koszycki, 5.Kostrzanowski, 91.Molski, 3.Korotkiewicz – 20.Trzaskalski (90′ 11.Kruczyk), 7.Roksela, 8.Łapiński, 16.Paszkowski (74′ 14.Przyborowski), 9.Kimura (71′ 13.Dyniszuk)- 10.Mościński (Kpt)

REZERWA: 22.Wołos – 19.Rynkiewicz, 11.Kruczyk, 15.Safaryan, 14.Przyborowski, 17.Kułak, 13.Dyniszuk