RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA – MKS KORSZE

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ W starciu ucierpiał Zubowski i mamy chwilę przerwy w grze

3′ Zubowski wraca na boisku po interwencji opieki medycznej

4′ Dośrodkowanie Jagłowskiego z prawej strony boiska i Dzierzgowski strzela głową bramkę, ale sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej naszego zawodnika

5′ Zagranie Dzierzgowskiego do Jagłowskiego i strzał Jagłowskiego z linii pola karnego, ale Milkiewicz nie miał kłopotu z jego obroną

10′ Żółta kartka dla Soleckiego za faul na naszym zawodniku

11′ Mocny strzał Zubowskiego zza pola karnego i piłka minimalnie mija bramkę Milkiewicza

13′ Rzut rożny dla MKS

14′ Po dośrodkowaniu strzał Gąsiorowskiego odbija Gieniusz a po chwili dobitkę wybija z linii bramkowej Adam Lekenta! Po chwilowym ogromnym zamieszaniu w naszym polu karnym w końcu wybijamy piłkę

15′ Kowalewski strzela obok słupka bramki Gieniusza

17′ Piotr Kozłowski strzela mocno na naszą bramkę ale Gieniusz broni

24′ Sędzia zarządza przerwę w grze na picie wody – dziś jest bardzo gorąco w Grajewie

26′ Świetna akcja Dzierzgowskiego, ale wyłożoną piłkę przez naszego napastnika adresowaną do Jagłowskiego przejmuje obrońca z Korsz

30′ Znów okazja WARMII – z rzutu wolnego dośrodkował Zubowski, ale Domurat nie doszedł do piłki odbitej od obrońców gości

36′ Rzut rożny dla gości  – po dośrodkowaniu strzał głową Kozłowskiego i piłka poza naszą bramką

39′ Kolejny korner dla gości

39′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

45′ Rzut rożny – tym razem dla naszego zespołu

45′ Krótko rozegrana piłka i po chwili traci ją Adam Lekenta

45′ Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy meczu – bezbramkowy remis w Grajewie

46′ Drugą połowę rozpoczynają goście. W składzie MKS zmiana – za Soleckiego wszedł na boisko Obidowski

47′ Strzał Koszczuka broni Milkiewicz

49′ Dobrze zapowiadającą się akcję WARMII psuje dośrodkowanie Jagłowskiego

51′ Okazja WARMII – strzał Dzierzgowskiego z pola karnego odbija obrońca MKS

53′ Dynamiczna akcja Dzierzgowskiego i faul Piwiszkisa – żółta kartka dla zawodnika gości

54′ Ostre dośrodkowanie Zubowskiego z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę Milkiewicza

55′ GOL dla MKS. 0:1 Paweł Tomkiewicz. Akcja gości – Kowalewski odegrał piłkę do Tomkiewicza, który strzałem z 16 metrów pokonał źle interweniującego Gieniusza 🙁

55′ Z dużym animuszem zaczęli nasi piłkarze drugą połowę i niestety jedna akcja gości przyniosła im prowadzenie

57′ Z 30 metrów z rzutu wolnego strzela Mikucki, ale bardzo niecelnie

59′ Rzut rożny dla WARMII – szybko rozegrana piłka i ponownie mamy korner

60′ Trzeci kolejny rzut rożny dla naszego zespołu

61′ Krótkie rozegranie i po chwili niestety tracimy piłkę

63′ Zmiana w WARMII – za Adama Lekentę wchodzi na boisko Paweł Sypytkowski

65′ Świetna okazja WARMII – odbitą po strzale Jagłowskiego piłkę wybija przed siebie Milkiewicz ale żaden z naszych zawodników nie zdążył do piłki!

68′ Zmiana w WARMII – za Mikuckiego wchodzi Paweł Górski

69′ Zmiana w MKS – Miłka wchodzi Mariusz Gąsiorowski

70′ Rzut rożny dla WARMII

70′ Mocno podkręcona piłka dośrodkowana z rzutu rożnego przechodzi wzdłuż linii bramkowej i opuszcza boisko, bo żadnemu z naszych piłkarzy nie udało się jej przejąć!

72′ Szturmował teraz bramkę MKS Zubowski ale wywalczył tylko rzut rożny!

72′ Po dośrodkowaniu i rozegraniu piłki strzał głową Domurata tuż obok zaczarowanej bramki MKS!

73′ Dzierzgowski w polu karnym strzela tuż obok słupka!

75′ Żółta kartka dla Pawła Górskiego

78′ Zmiana w WARMII – za Gieniusza wchodzi 16-letni Łukasz Sobolewski

81′ GOL dla MKS. Błąd naszej obrony – Kowalewski wykłada piłkę Mariuszowi Gąsiorowskiemu i ten mocnym strzałem pokonuje naszego bramkarza

83′ Zmiana w MKS – za Piotra Kozłowskiego wchodzi Paweł Bociej a w WARMII Pawła Matysiewicza zmienia Damian Makowski

90′ Zmiana w MKS – za Kowalewskiego wchodzi na boisko Patryk Jędrzejewski

90′ Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Rzut rożny dla WARMII

90′ + 3′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko i sędzia kończy ten mecz. Przegrywamy 0:2 w ostatnim meczu sezonu 2014/2015