WARMIA – SPARTA AUGUSTÓW W LIDZE MŁODZIKÓW.

W sobotę 2 maja o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Grajewie zespół Młodzików Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo zagra ze SPARTĄ Augustów drugi mecz w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. Podopieczni trenera Kamila Randzio w ubiegłą sobotę nieznacznie przegrali na grajewskim stadionie 0:1 z drużyną Akademii Piłkarskiej suwalskich WIGIER. Naszym zawodnikom zabrakło w tym meczu skuteczności i zimnej krwi pod bramką przeciwnika, bo sytuacji do zdobycia bramek mieli wiele – sporo więcej niż zwycięski zespół z Suwałk. Nasz zespół rozpoczął mecz w składzie: Bartłomiej Szymanowski – Krzysztof Kindeusz, Jakub Drozdowski, Kacper Niebrzydowski –  Michał Łajewski, Filip Chmielewski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski – Dominik Górski.

W kadrze na to spotkanie byli także: Dawid Piaszczyński – Adrian Sokołowski, Dawid Popowski, Mateusz Wiewiórowski, Oliwer Barycki, Arkadiusz Mazurek, Kamil Modzelewski, Mateusz Chojnowski, Eryk Klonowski.

Jedyna bramka padła w 13 minucie spotkania.

Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz naszych Młodzików. Każdy ich występ to duże emocje i naprawdę dobra gra. Warto zobaczyć w akcji nadzieje naszego Klubu.