PIERWSZOMAJOWY POCHÓD PO PUNKTY.

W piątek 1 maja w samo południe w Olsztynku piłkarze WARMII Grajewo będą mieli okazję do zrehabilitowania się po bardzo słabym występie przeciwko PUSZCZY Hajnówka. Przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie zespół, który w bieżącym sezonie po raz pierwszy w swojej historii występuje w III lidze – OLIMPIA Olsztynek. Beniaminek radzi sobie w rozgrywkach bardzo dobrze i po 27 kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów, co praktycznie zapewnia zespołowi z Olsztynka III-ligowy byt w przyszłym sezonie. W ostatniej kolejce piłkarze OLIMPII przegrali w Białej Piskiej ze ZNICZEM 1:3 (gol Piotra Żórańskiego). We wtorek 28 kwietnia ekipa z Olsztynka awansowała do półfinału okręgowego Pucharu Polski pokonując u siebie groźny wiosną zespół MKS Korsze 3:2.

W rozegranym 4 października ubiegłego roku w Grajewie jedynym jak dotąd meczu pomiędzy obiema drużynami wygrali piłkarze z Olsztynka 1:0 po bramce Pawła Alancewicza.

Trener Mirosław Dymek będzie miał w piątek do dyspozycji pauzujących w meczu z PUSZCZĄ zawodników; Arciszewskiego, Domurata i Sypytkowskiego. Niestety, kontuzja odniesiona w meczu z PUSZCZĄ uniemożliwi występ świetnie ostatnio spisującego się Dzierzgowskiego. Tym razem nikt nie musi pauzować za żółte kartki.

Tradycyjnie przeprowadzimy relację tekstową z piątkowego meczu pod adresem http://kswarmiagrajewo.org w piątek od godziny 12:00.