ARTUR DAKOWICZ TRENEREM WARMII.

Artur Dakowicz we wtorek po raz pierwszy poprowadził trening piłkarzy WARMII Grajewo. W sobotę po trzecim z kolei przegranym meczu dotychczasowy szkoleniowiec grajewskiego zespołu Leszek Zawadzki złożył rezygnację z dalszego prowadzenia drużyny. W poniedziałek Zarząd Klubu zdecydował przyjąć rezygnację trenera i powierzyć funkcję opiekuna zespołu Arturowi Dakowiczowi – niezwykle ambitnemu trenerowi z Białegostoku, związanemu wcześniej z WŁÓKNIARZEM Białystok, który w ubiegłym sezonie wprowadził do III ligi zespół PUSZCZY Hajnówka. Umowa z trenerem Dakowiczem została zawarta do końca rundy jesiennej (najprawdopodobniej rozszerzonej o dwie kolejki z rundy wiosennej rozegrane w listopadzie).

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje za dotychczasową współpracę trenerowi Leszkowi Zawadzkiemu, który pracował w naszym Klubie nieco ponad rok (od 1 października 2013 roku) prowadząc WARMIĘ w 37 ligowych występach. Bilans meczów: 46 punktów, 13 zwycięstw, 7 remisów i 17 porażek. Bramki: 40 zdobytych i 58 straconych. Życzymy trenerowi Zawadzkiemu wielu sukcesów w przyszłej pracy szkoleniowej, na boisku (Leszek Zawadzki jest czynnym zawodnikiem JASIONU Jasionówka występującego w Lidze Okręgowej – w ostatni weekend zdobył 3 gole w meczu JASION – POGRANICZE Kuźnica Białostocka!) a także … w nadchodzących wyborach samorządowych, w których nasz były już trener kandyduje na wójta Gminy Jasionówka.

Trener Artur Dakowicz poprowadzi nasz zespół po raz pierwszy już we wtorek 22 października w meczu o Puchar Polski na szczeblu woj. Podlaskiego, który WARMIA o godzinie 14:00 zagra w Goniądzu z tamtejszą BIEBRZĄ.  


 Artur Dakowicz