WYGRANA MŁODZIKÓW W AUGUSTOWIE!

W ubiegłą niedzielę na stadionie w Augustowie najstarszy zespół Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo rozegrał kolejny mecz w ramach Podlaskiej Ligi Młodzików. Podopieczni trenera Kamila Randzio grający zwykle z o rok starszymi rywalami („górny” rocznik kategorii młodzików w sezonie 2014/2015 to 2002 a w naszym zespole najstarsi zawodnicy są urodzeni w 2003 roku) wygrali 2:1 ze SPARTĄ Augustów. Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie.

Nasi chłopcy zagrali bardzo dobry mecz. Wola walki, ambicja, zaangażowanie, zespołowe akcje i niemałe umiejętności – to wszystko prezentował zespół naszych młodzików. WARMIA posiadała przewagę, ale silny zespół SPARTY wykorzystał w pierwszej połowie jeden błąd naszej defensywy i objął prowadzenie. Porażka do przerwy nie podłamała naszego zespołu. W drugiej połowie grajewianie panowali na boisku. Efektem bardzo dobrej gry były dwie bramki zdobyte przez Kacpra Śleszyńskiego i Piotra Głębockiego. Wywalczone zwycięstwo sprawiło ogromną radość chłopakom, którzy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. W najbliższą niedzielę 19 października o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasz zespół zagra ostatni już tegoroczny mecz na własnym boisku a przeciwnikiem naszych młodzików będzie POMORZANKA Sejny. Serdecznie Państwa zapraszamy na ten mecz! To ostatnia okazja w tym roku aby obejrzeć w Grajewie naszych młodzików w meczu ligowym.

12.10.2014 Augustów, Stadion CSiR

SPARTA Augustów – WARMIA Grajewo 1:2 (1:0)

Bramki: Kacper Śleszyński, Piotr Głębocki

WARMIA: (skład wyjściowy) Dawid Piaszczyński – Krzysztof Kindeusz, Jakub Drozdowski, Wiktor Wencek – Arkadiusz Mazurek, Filip Chmielewski, Kacper Śleszyński, Igor Duchnowski – Dominik Górski

Grali także: Bartłomiej Szymanowski – Piotr Głębocki, Michał Łajewski, Konrad Organek, Mateusz Wiewiórowski, Jakub Żbikowski, Ernest Żmijewski, Dawid Popowski, Eryk Klonowski

Radość naszych zawodników po zwycięstwie: https://www.facebook.com/video.php?v=684451914958481&set=vb.137765329627145&type=2&theater

Zwycięska ekipa młodzików naszej Akademii z trenerem Kamilem Randzio