DZIEWCZĘTA TRENUJĄ!

Od 12 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej w Grajewie dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia tworzonej grupy dziewcząt Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo. Powołana do życia decyzją Zarządu Klubu Akademia rozszerzyła tym samym swój zakres działania. Wciąż prowadzimy nabór do zespołu, w którym trenuje już kilkanaście  dziewczynek z rocznika 2003 i młodszych. Opiekunem tworzonej grupy jest Paweł Górski – zawodnik III-ligowego zespołu WARMII Grajewo posiadający niezbędne kwalifikacje instruktorskie.

Trwają zapisy do formowanej grupy, które przyjmujemy pod numerami telefonów:

539 966 001 lub 513 420 376 (Paweł Górski – opiekun grupy)

oraz pod adresem e-mail: akademia-warmia@wp.pl 

Zapraszamy Rodziców i dziewczynki zainteresowane podjęciem treningów w naszej szkółce na spotkania naborowe, które odbędą się w piątek 11 kwietnia o godz. 18:00 oraz w środę 16 kwietnia o godz. 16:00 w sali gimnastycznej ZSM nr 1 przy ul. Szkolnej.

Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo obecnie prowadzi zajęcia dla przeszło 100 dzieci z terenu naszego miasta i okolic. Grupy wiekowe dla chłopców podzielone są na następujące roczniki:

– ORLIKI (urodzeni w 2003 i 2004 roku) – trener Kamil Randzio

– ŻAKI (urodzeni w 2005 i 2006 roku) – trener Jarosław Turowski

– ŻACZKI (urodzeni w 2007 i 2008 roku) – trener Daniel Tuzinowski

Zajęcia dla obu starszych grup odbywają się od początku kwietnia trzy razy w tygodniu. Żaczki trenują dwukrotnie. Dwa zespoły z grupy Orlików i dwa z grupy Żaków naszego Klubu już w maju wezmą udział w ligowych turniejach w swoich kategoriach wiekowych organizowanych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej.

Trener Paweł Górski na zajęciach ze swoimi podopiecznymi