RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA – HURAGAN MORĄG

15.06.2013 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – HURAGAN Morąg  1:3 (0:2)

0:1 Piotr Żórański 18′, 0:2 Radosław Stefanowicz 38′, 1:2 Rafał Kozikowski 55′ (rzut wolny), 1:3 Krzysztof Filipek 81′

WARMIA: 1. Gieniusz (79′ 12. Boufał) – 5. Randzio, 20. M.Tuzinowski, 10. Kowalko, 4. Mikucki (83′ 2. Grochowski) – 6. Chyliński, 17. Arciszewski (Kpt), 7. Kozikowski, 16. Sypytkowski (62′ 21. Koszczuk) – 11. Gutowski (46′ 13. Lekenta), 8. Krukowski

REZERWA: 12. Boufał – 13. Lekenta, 9. Baczewski, 21. Koszczuk, 2. Grochowski

HURAGAN: 1. Matłoka – 16. Ł.Galik, 6. Rytelewski, 5. G.Naczas, 3. A.Naczas (Kpt) – 7. Żórański (75′ 9. Chiliński), 8. Kierstan, 20. P.Galik (77′ 11. Przybylski), 4. Boczko – 14. Stefanowicz, 10. Filipek

REZERWA: 12. Górski – 22. Brzuziewski, 21. Szymański, 11. Przybylski, 13. Żuk, 9. Chiliński, 13. Marszałek

Sędzia: Konrad Lewończuk (Białystok)

Żółte kartki: Chyliński (WARMIA), P.Galik (HURAGAN)

Widzów:100

1′ Rozpoczęli grajewianie

2′ Kontratak WARMII – Gutowski biegł lewą stroną i dośrodkował, ale zbyt głęboko i Matłoka schwytał piłkę

6′ Rzut wolny dla HURAGANA z okolicy linii autowej prawej strony boiska

6′ Dośrodkowanie szybko wybił głową Marcin Arciszewski

8′ Groźnie – odbitą od naszego zawodnika piłkę przejął w narożniku pola karnego Boczko i mocno strzelił na bramkę, ale piłka odbiła się od zewnętrznej strony poprzeczki i wyszła w pole

10′ Piłkę po dośrodkowaniu Mikuckiego pewnie łapie Matłoka

12′ Pierwszy rzut rożny dla HURAGANA – dobre dośrodkowanie i niecelny strzał głową Pawła Galika

14′ Bardzo nieudane dośrodkowanie Rafała Kozikowskiego z rzutu wolnego z lewej strony boiska

16′ Oklaski kibiców dla Gutowskiego, który po ładnej akcji WARMII z ostrego kąta strzelał na bramkę HURAGANA, ale bramkarz gości pewnie obronił

17′ W rewanżu bardzo groźnie pod naszą bramką po akcji i strzale Stefanowicza – w ostatniej chwili ratuje sytuację Kamil Randzio

18′ GOL dla HURAGANA. Złe wybicie naszych obrońców przejął Paweł Galik, który podał do Żórańskiego a ten bez kłopotów z bliskiej odległości pokonał Gieniusza. Przegrywamy 0:1. 🙁

21′ Gubią się nasi obrońcy – tym razem Kamil Randzio dopuścił do podania przed nasze pole karne skąd strzelał Kierstan, ale na szczęście niecelnie

22′ I znów groźnie – strzał Filipka pięknie obronił Gieniusz.

23′ Rzut rożny dla HURAGANA, po którym szybko przejmujemy piłkę

23′ Gieniusz broni strzał Dariusza Boczko. WARMIA ma problem z konstruowaniem akcji. Co chwila piłkę przejmują goście

25′ Filipek po błędzie Mikuckiego strzela z pola karnego, ale zbyt lekko i broni Gieniusz

26′ Kolejny rzut rożny dla morążan – dośrodkowanie wybija głową Kozikowski

34′ „Siadła” gra na boisku w Grajewie – nie dzieje się nic ciekawego

38′ GOL dla HURAGANA. Znów błąd naszej drużyny – strata piłki na rzecz Radosława Stefanowicza, który wyszedł sam na sam z Gieniuszem i pewnym strzałem pokonał naszego bramkarza

40′ Goście zdecydowanie przeważają – tym razem niecelnie strzelał Paweł Galik

43′ Boczko na lewej stronie raz po raz niemiłosiernie ogrywa Mikuckiego

45′ Rzut rożny dla gości – szybko przejmujemy piłkę

45′ Sędzia przedłuża pierwszą połowę meczu o 2 minuty

45′ + 2′ Koniec pierwszej części meczu – przegrywamy po słabej grze z HURAGANEM Morąg 0:2 🙁

46′ Drugą połowę meczu rozpoczynają goście

46′ Po przerwie zmiana w WARMII – za Damiana Gutowskiego wszedł na boisko Adam Lekenta

47′ Słabo zaczynają grajewianie – proste straty piłki

54′ Rzut wolny dla WARMII z 18 metrów od bramki HURAGANA

55′ GOL!! Kapitalny strzał Rafała Kozikowskiego w okienko bramki Matłoki. Mamy kontaktową bramkę!

59′ Rzut rożny dla gości, ale przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

62′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi Wojciech Koszczuk

63′ Żółta kartka dla Pawła Galika

73′ Rzut rożny dla gości, ale obrońcy WARMII wyjaśniają sytuację

75′ Zmiana w HURAGANIE – za Żórańskiego wszedł Chiliński

77′ Druga zmiana w u gości – za Pawła Galika wchodzi Przybylski

79′ Zmiana w WARMII – za Gieniusza wchodzi Boufał

81′ GOL dla gości. Szybka akcja HURAGANA – Filipek ładnym strzałem z pola karnego pokonał Boufała.

83′ Za Mikuckiego na boisko wchodzi Mateusz Grochowski

87′ Żółta kartka dla Piotra Chylińskiego

90′ Strzał Przybylskiego w ładnym stylu broni Boufał

90′ Sędzia Lewończuk doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Rzut rożny dla HURAGANA, przejmują piłkę grajewianie

90′ + 3′ Koniec meczu. Porażką 1:3 żegnamy się z tym sezonem i III ligą… 🙁