AKADEMIA ROZPOCZYNA TRENINGI.

W piątek 1 marca w sali nr 102 Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie odbyło się spotkanie organizacyjne Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo.
Na spotkanie przybyło niemal pięćdziesięciu rodziców dzieci z roczników 2004-2008, wyrażających zainteresowanie podjęciem przez ich pociechy treningów w tworzonej przez WARMIĘ Akademii. Zarząd Klubu przedstawił uczestnikom spotkania szczegóły, dotyczące szkółki piłkarskiej. Rodzice mieli też okazję poznać odpowiedzi na nurtujące ich kwestie oraz poznać dwóch szkoleniowców, którzy będą prowadzili zajęcia dla najmłodszych – są nimi Daniel Tuzinowski i Kamil Randzio. Obaj są wychowankami naszego Klubu posiadającymi stosowne kwalifikacje do piłkarskiego szkolenia dzieci. Obaj też przeszli w naszym Klubie i sekcjach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szkolenie piłkarskie od swoich najmłodszych lat. Opiekę medyczną nad wychowankami Akademii sprawował będzie wykwalifikowany fizjoterapeuta Krzysztof Piekarski. Rodzice otrzymali dokumenty zgłoszeniowe wraz z regulaminem Akademii Piłkarskiej WARMIA Grajewo i zostali zaproszeni już ze swoimi dziećmi na zajęcia treningowe, które odbędą się w najbliższy wtorek 5 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie przy ul. Szkolnej. To właśnie ZSM nr 1 dzięki przychylności Dyrektora Szkoły Pana Dariusza Latarowskiego stał się partnerem naszego Klubu w rozwoju projektu Akademia Piłkarska WARMIA Grajewo.
Niezmiernie cieszy nas tak duży odzew ze strony rodziców i już dziś można stwierdzić, że nasz projekt cieszy się powodzeniem. Dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu i pierwsze inicjatywy ze strony rodziców w zakresie wspierania naszego projektu. Wszelkie informacje dotyczące Akademii będą przekazywane Państwu również za pośrednictwem grajewskich portali internetowych oraz strony http://kswarmiagrajewo.org
Zajęcia dla chłopców z roczników 2006, 2007 i 2008 odbędą się we wtorek o godzinie 17:00 i będą trwały do 18:15. O godzinie 18:30 odbędzie się trening roczników 2004 i 2005 trwający ok. 1,5 godziny. Dzieci będą trenowały w sali gimnastycznej, więc niezbędny jest odpowiedni strój – koszulka, spodenki i buty do hali. Warto też wyposażyć dziecko w bidon z wodą mineralną. Na razie zajęcia będą odbywały się we wtorki raz w tygodniu w sali gimnastycznej ZSM nr 1 w Grajewie. Po nadejściu wiosny i ociepleniu treningi będą przeprowadzane dwa razy w tygodniu na boisku.
Informujemy osoby, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w piątkowym spotkaniu, że nadal trwają zapisy do szkółki. Deklarację zgłoszeniową będzie można pobrać we wtorek przed treningiem o godzinie 17:00. Wszelkich informacji na temat projektu udzielamy na bieżąco pod adresem e-mail akademia-warmia@wp.pl lub numerem telefonu 662517556
Zapraszamy serdecznie!