PIERWSZY TRENING.

Dziś na boisku ORLIK przy ul. 11 Listopada nasi piłkarze odbyli pierwszy trening w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. W zajęciach wzięło udział 19 zawodników:
BRAMKARZE: Krzysztof Gieniusz, Piotr Czapliński, Brajan Romanowski
OBROŃCY: Łukasz Domurat, Konrad Kowalko, Paweł Naliwajko, Wojciech Koszczuk, Paweł Sypytkowski, Marcin Mikucki
ROZGRYWAJĄCY: Kamil Randzio, Marcin Strzeliński, Paweł Górski, Adam Lekenta, Marcin Arciszewski, Mateusz Grochowski
NAPASTNICY: Bartłomiej Wierzbicki, Krzysztof Krukowski, Marcin Baczewski, Łukasz Wójcik
W treningu nie uczestniczyli: Paweł Matysiewicz (zajęcia na studiach), Mateusz Tuzinowski (przeziębienie), Maciej Kesler (praca) oraz zawodnicy kontuzjowani: Daniel Tuzinowski, Mariusz Milczarek i Tomasz Lewosz.
Nową postacią wśród wyżej wymienionych jest wychowanek białostockiej JAGIELLONII Paweł Naliwajko ur. 17.06.1990 w Białymstoku. Ten wysoki (193 cm wzrostu) środkowy obrońca w rundzie jesiennej był podstawowym zawodnikiem SOKOŁA Sokółka w II lidze. Przed grą w Sokólce reprezentował także OLIMPIĘ Zambrów i POGOŃ Łapy. Paweł dziś praktycznie porozumiał się z naszym Klubem i najprawdopodobniej pozostanie w WARMII wzmacniając linię obrony naszego zespołu. Pomimo udziału w dzisiejszym treningu z WARMIĄ rozstaje się Piotr Czapliński, któremu z dniem 31 grudnia wygasła umowa z naszym Klubem.
W czwartek 19 stycznia o 17:00 nasi piłkarze odbędą zajęcia w hali MOSiR.

Paweł Naliwajko (foto: 90minut.pl)