KOLEJNY MECZ – GRANICA Kętrzyn

W niedzielę o godzinie 15:00 prowadząca w rozgrywkach WARMIA Grajewo zagra w Kętrzynie z beniaminkiem III ligi GRANICĄ. Nasz rywal wystartował w nowym sezonie bardzo udanie i obecnie po IX kolejkach zajmuje VI pozycję posiadając 15 zdobytych punktów, tracąc 5 punktów do WARMII. GRANICA bardzo dobrze radzi sobie na własnym boisku, na którym w pięciu dotychczas rozegranych w tym sezonie spotkaniach wygrała 4 razy. Kętrzynianie przegrali u siebie jedynie z MOTOREM Lubawa 0:2 w III kolejce rozgrywek. W ostatniej serii spotkań GRANICA uległa w Braniewie ZATOCE 1:2. Szczególnie groźni dla naszej defensywy mogą okazać się dwaj najlepsi strzelcy: Paweł Kowalewski (5 goli w tym sezonie) i Szymon Szmelc (4 gole). W ostatnich latach WARMIA nie spotykała się z GRANICĄ w meczach ligowych.
Naszych zawodników czeka arcytrudny mecz, zwłaszcza że wciąż trener Strzeliński nie może skorzystać z kontuzjowanych Mirvy (któremu odnowił się uraz i czeka go co najmniej 3-tygodniowa pauza) oraz Daniela Tuzinowskiego. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt nie musi pauzować za żółte kartki.
Relacja LIVE z niedzielnego meczu tradycyjnie już będzie dostępna pod adresem http://warmiagrajewo.webuda.com/ od godziny 15:00.