HIT RUNDY JUŻ W SOBOTĘ!

W sobotę 24 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie prowadząca po VIII kolejkach spotkań w rozgrywkach III ligi WARMIA Grajewo podejmie ŁKS 1926 Łomża. Goście zajmują obecnie VI pozycję z 14 zdobytymi punktami.
W ostatniej kolejce podopieczni doskonale znanego grajewskim kibicom Mirosława Dymka pokonali w Łomży ZATOKĘ Braniewo 3:0.
Mecze pomiędzy WARMIĄ a ŁKS-em (ŁKS 1926 jest kontynuatorem tradycji sportowych ŁKS Łomża) zawsze elektryzowały kibiców obu zespołów. Ostatnie spotkania ligowe pomiędzy WARMIĄ i ŁKS-em zostały rozegrane w sezonie 2004/2005. Oto wyniki:
11.09.2004 WARMIA – ŁKS Łomża 1:0
Bramka: Łukasz Giermasiński
16.04.2005 ŁKS Łomża – WARMIA 0:0
Oba zespoły spotkały się też w ćwierćfinale Podlaskiego Pucharu Polski w sezonie 2005/2006, kiedy WARMIA grała w IV lidze a ŁKS w III.
10.05.2006 WARMIA Grajewo – ŁKS Łomża 1:0
Bramka: Maksym Mirva
W kolejnych sezonach oba zespoły nie spotykały się w meczach o stawkę. W tegorocznym sparringu 2 marca w Białymstoku wygrała WARMIA 3:2.
 
Jak widać powyżej bilans ostatnich spotkań jest korzystny dla WARMII. Miejmy nadzieję, że sobotni mecz umocni nasz zespół na czele tabeli oraz dostarczy kibicom licznych emocji.
 
Od wtorku do treningów z drużyną powrócił Maksym Mirva. W naszym zespole na pewno zabraknie wciąż kontuzjowanego Daniela Tuzinowskiego. Pozostali zawodnicy są zdrowi, nikt nie musi pauzować za żółte kartki. Po piątkowym treningu trener Marcin Strzeliński ustali skład 18-osobowej kadry na sobotni mecz.
 
Mecz pomiędzy WARMIĄ a ŁKS 1926 Łomża ze względu na udział w nim kibiców z Łomży, decyzją Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został uznany za imprezę masową o podwyższonym ryzyku bezpieczeństwa. Z tego względu podczas spotkania będą obowiązywały zasady, związane z organizacją takiej imprezy.
Zakupu biletów na mecz w cenie 10 zł – bilet normalny i 6 zł – bilet ulgowy dokonać będzie można WYŁĄCZNIE po okazaniu dokumentu tożsamości z numerem PESEL. Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 14:15. Wejście na stadion będzie możliwe od godziny 15:00. Należy spodziewać się szczegółowych kontroli przy wejściu i z tego względu prosimy kibiców o możliwie wczesne przybycie na mecz, aby obejrzeć go z trybun od pierwszej minuty i uniknąć kolejek.
 
W imieniu zawodników, Zarządu i swoim własnym serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na sobotni mecz. Prosimy o gorący doping dla naszego zespołu. Stwórzmy wielkie piłkarskie święto w Grajewie już w tą sobotę!