PO WYBORACH BURMISTRZA.

W niedzielę 5 grudnia w drugiej turze wyborów na burmistrza w Grajewie dość niespodziewanie zwyciężył pan Adam Kiełczewski, który pokonał faworyta i dotychczasowego burmistrza miasta Krzysztofa Waszkiewicza. W tym miejscu serdecznie dziękuję panu Krzysztofowi za współpracę i zrozumienie potrzeb naszego Klubu w okresie dwóch kadencji pełnienia przez niego funkcji burmistrza miasta.

W ubiegłą środę odbyłem spotkanie z nowym burmistrzem, który jutro zostanie zaprzysiężony i rozpocznie swoją kadencję. Pan Adam Kiełczewski z ochotą przystał na propozycję spotkania w sprawie WARMII i jej dalszych losów, którą złożyłem mu w ubiegły wtorek, gratulując wyboru w imieniu naszego Klubu. Jak wiadomo WARMIA utrzymuje się przede wszystkim ze środków budżetu miasta i osoba burmistrza ma wielki wpływ na stabilne funkcjonowanie Klubu. Pan Kiełczewski zapewnił mnie o swoim przychylnym nastawieniu do Klubu i zadeklarował pomoc oraz współpracę. Rozmowa przebiegła w miłej, budującej atmosferze. Kolejne spotkanie z nowym burmistrzem odbędzie się w najbliższym czasie, kiedy bardziej szczegółowo omówione zostaną zasady współpracy pomiędzy miastem a naszym Klubem.