DZIŚ MECZ W BRANIEWIE.

Dziś o godzinie 16:00 WARMIA zagra kolejny mecz w Braniewie z beniaminkiem III ligi ZATOKĄ. Kadra w składzie: Tarnacki, Przekopowski – Arciszewski, Kowalko, Kesler, K. Randzio, P. Kowalski – Strzeliński, Miksza, Kadyszewski, Mirva, D. Tuzinowski, Matysiewicz – Milczarek, Krukowski, Kozikowski, Wójcik, Kozak.

Do meczu nasza drużyna przystąpi osłabiona brakiem bramkarza Piotra Czaplińskiego, który z powodów rodzinnych nie może wziąć udziału w dzisiejszym spotkaniu. Kontuzjowany w meczu z DĘBEM Tomasz Górski będzie pauzował około miesiąca. Na szczęście kontuzja nie okazała się tak groźna jak początkowo przypuszczaliśmy. W kadrze na mecz nie ma także Kamila Makowskiego, który musiał wyjechać do Warszawy załatwiać sprawy związane z podjęciem studiów w tym mieście. Do zespołu dołączył bramkarz zespołu juniorów starszych Paweł Przekopowski (ur. 02.09.1993), który wraz z napastnikiem Marcinem Baczewskim  (ur. 10.05.1993) zostali w minioną środę potwierdzeni do gry w zespole seniorów.

Zespół ZATOKI awansował do III ligi z pierwszego miejsca warmińsko – mazurskiej IV ligi. W ostatnich latach WARMIA nie miała okazji zmierzyć się z tym zespołem. Po 4 kolejkach spotkań ZATOKA ma 6 zdobytych punktów i zajmuje IV miejsce w tabeli. Najgroźniejszym zawodnikiem tej drużyny jest znany z występów w HURAGANIE Morag i CONCORDII Elbląg napastnik Daniel Komorowski (zdobył 16 bramek w III lidze w ub. sezonie).

Na planowaną relację z meczu zapraszam na stronę http://warmiagrajewo.webuda.com/. Wynik meczu postaram się zamieścić możliwie szybko także na tym blogu.