WARMIA BEZ PROKOPA I DZIERZGOWSKIEGO.

Dziś już wiadomo, że testowany w ostatnich meczach naszej drużyny, rutynowany obrońca  Dariusz Prokop nie pozostanie zawodnikiem WARMII. Jego oczekiwania finansowe były nie do przyjęcia dla naszego Klubu i zawodnik zostanie najprawdopdobniej piłkarzem POGONI Łapy, do którego to Klubu zaprasza go były kolega z JAGIELLONII a obecnie grający trener klubu z Łap Andrzej Olszewski.

Inny z testowanych zawodników Tomasz Dzierzgowski, który bardzo udanie zaprezentował się w ostatnich dwóch sparringach, nie uzyska zwolnienia z macierzystego klubu GRYF Gródek. Członkowie zarządu tego klubu nie podjęli tematu jakiejkolwiek formy transferu tego zawodnika i chcą by występował on w Gródku, pomimo chęci zawodnika na występy w WARMII i zgody prezesa klubu GRYF na podjęcie treningów zawodnika w naszym Klubie.

Przypominam o jutrzejszym sparringu o godz. 17:00 na boisku przy Klube HADES z zespołem MAMRY Giżycko.