WISSA Szczuczyn — KS WARMIA Grajewo

15 listopada, 2019 18:00 IV liga 2019/2020

1′ Rozpoczyna WISSA

2′ Zambrowski strzela ponad naszą bramką

4′ Okazja WARMII – Cybulski dośrodkował z lewej strony ale Dzierzgowski nie sięgnął piłki

7′ Duży błąd Arciszewskiego po którym na szczęście uciekła piłka zawodnikowi WISSY

10′ Akcja WISSY – dośrodkowanie i strzał wysoko ponad bramką

11′ Strzał Zambrowskiego broni Sobolewski

11′ Pierwszy rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu wybiliśmy piłkę

15′ Pierwszy róg dla WARMII – po dośrodkowaniu Edison głową strzela obok bramki

22′ Okazja WARMII, ale Mikucki zamiast strzelać oddał piłkę Jabłońskiemu

23′ Drugi rzut rożny dla WARMII

24′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Wojciech Koszczuk! Po dośrodkowaniu piłka trafiła do Koszczuka, który strzałem z pola karnego pokonał Jabłońskiego!

27′ Wasiulewski ukarany żółtą kartką

34′ Okazja WARMII – wrzucona piłka w pole karne, ale Dzierzgowski zdaniem sędziego był na spalonym

36′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

36′ Drugi korner dla WISSY – po dośrodkowaniu wybił piłkę Mikucki

38′ Żółta kartka dla Szarańca

45′ Trzeci rzut rożny dla WISSY – fatalne dośrodkowanie Cychola i piłka opuszcza boisko

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy w Łomży 1:0

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

50′ Okazja WARMII, miał piłkę w polu karnym Kondratowicz ale nieco się pogubił i ją stracił

53′ Mieliśmy dużo szczęścia – Tercjak trafił w słupek!

56′ Doskonała okazja WARMII! Dzierzgowski nie trafił w piłkę po podaniu Mikuckiego!

60′ Rzut rożny dla WISSY i spore zamieszanie po dośrodkowaniu

61′ I znowu groźnie, ale łapie piłkę Sobolewski

63′ Nie wygląda to dobrze, oddaliśmy inicjatywę gospodarzom

63′ Kolejny rzut rożny dla WISSY – po dośrodkowaniu faul na Sobolewskim

65′ Następny róg dla WISSY i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

65′ Twardowskiego zmienia Korytkowski

67′ GOL dla WISSY, 1:1 Janusz Stankiewicz (samobójcza). Fatalna interwencja Stankiewicza, który po dośrodkowaniu zaskoczył Sobolewskiego

68′ Janik zmienia Dzierzgowskiego

69′ Rzut rożny dla WARMII

69′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:2 Wojciech Koszczuk! Po dośrodkowaniu strzał głową Edisona broni Jabłoński, ale wypuścił piłkę i Koszczuk z bliska pakuje ją do bramki!

75′ Żółte kartki dla Cychola i Edisona

78′ Rzut rożny dla WISSY

78′ GOL dla WISSY. 2:2. Ogromne zamieszaniepo dośrodkowaniu i piłka w końcu wpada do siatki.. tracimy prowadzenie i niestety nie wiem, kto jest strzelcem gola

78′ Wójcickiego zmienia Śleszyński

83′ Sobolewski fantastycznie broni strzał Twardowskiego

83′ Koszczuka zmienia Niebrzydowski

84′ Krupińskiego zmienia Choiński

84′ Róg dla WISSY – po dośrodkowaniu następny

86′ GOL dla WISSY. 3:2 Gabriel Krupiński. Po dośrodkowaniu błąd obrony i Krupiński strzela gola dla WISSY

87′ Zambrowskiego zmienia Bargielski

88′ Choiński zmienia Krupińskiego

90′ + 2′ Korytkowski marnuje kapitalną okazję dla WISSY

90′ + 5′ Koniec. Przegrywamy bo nie zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo. Fatalna druga połowa naszego zespołu.

15.11.2019 Łomża, boisko boczne Stadionu Miejskiego

WISSA Szczuczyn – WARMIA Grajewo  3:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Wojciech Koszczuk 24′, 1:1 Janusz Stankiewicz 67′ (samobójcza), 1:2 Wojciech Koszczuk 69′, 2:2 78′, 3:2 Gabriel Krupiński 86′

WISSA: 77.Jabłoński – 9.Cychol (Kpt), 25.Wasiulewski, 5.Kamienowski,, 6.Jóźwik, 7.Tercjak, 16.Szaraniec, 17.Zambrowski (87′ 20.Bargielski), 10.Świderski, 22.Twardowski (65′ 8.Korytkowski), 97.Krupiński (84′ 23.Choiński)

REZERWA: 69.Zmierczak, 8.Korytkowski, 3.Bajor, 20.Bargielski, 13.Łazarczyk, 2.Kurzątkowski, 23.Choiński

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz –  4.Mikucki,19.Cybulski, 3.Koszczuk (83′ 9.Niebrzydowski), 13.Wójcicki (78′ 16.Śleszyński)  – 7.Dzierzgowski (68′ 10.Janik), 11.Kondratowicz

REZERWA: 1.Bieńkowski – 2.Krupa, 14.Marczykowski,  9.Niebrzydowski, 20.Chmielewski, 16.Śleszyński, 10.Janik

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Wasiulewski,  Szaraniec, Cychol (WISSA), Randzio, Edison (WARMIA)