ORZEŁ Kolno — KS WARMIA Grajewo

21 sierpnia, 2022 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu ORZEŁ – WARMIA. Początek od godziny 17:00.

1′ Zaczęła WARMIA

4′ Głębokie dośrodkowanie Skalskiego i piłkę łapie Radchenko

7′ Akcję gospodarzy kończy wybicie piłki przez Edisona

9′ Piękny strzał Chmielewskiego z trudem na róg wybija bramkarz!

9′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

12′ Doskonała akcja WARMII i w ostatniej chwili zablokowany strzał Mikuckiego

18′ Chwila przerwy w grze – leży na boisku Arek Wojno

19′ Nasz zawodnik wraca do gry

22′ Groźnie pod naszą bramką, ale interweniuje Święciński

25′ Wojno musi jednak opuścić boisko – zastąpi go Nikolaichuk

28′ Przerwa na picie wody – w Kolnie jest bardzo gorąco

31′ Strzał Śleszyńskiego broni Radchenko

32′ Po pięknym zagraniu Śleszyńskiego Kondratowicz faulowany przed polem karnym

32′ Żółta kartka dla Prusinowskiego

33′ Mamy rzut wolny z 20 metrów na przeciw bramki gospodarzy

34′ Mocny strzał Edisona broni bramkarz

35′ Dobra akcja Mikuckiego ale zabrakło precyzji w podaniu

41′ Z rzutu wolnego ponad bramką strzelił Nikolaichuk

45′ Po akcji Dzierzgowskiego rzut rożny dla nas

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Mingielewicza

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Przeważaliśmy przez większość gry, ale nie udało się strzelić gola.

46′ Drugą połowę zaczynają gospodarze – Piankowski zmienia Prusinowskiego

47′ Ładna akcja WARMII i kolejny róg dla nas

48′ Po dośrodkowaniu świetnie zachował się w polu karnym Maciej Polak i Radchenko z trudem wybił jego strzał na róg!

48′ Edison trafia w poprzeczkę po dośrodkowaniu!

51′ Rzut wolny dla WARMII – 25 metrów od bramki

51′ Dobry strzał Mikuckiego z trudem odbija Radchenko

52′ Rzut wolny dla ORŁA blisko naszego pola karnego i fatalne wykonanie gracza gospodarzy

53′ Strzał Skalskiego obok bramki

59′ Hołtyn za Mikuckiego

60′ Skalski wywalczył rzut rożny dla nas

61′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Śleszyńskiego

62′ Ręka obrońcy w polu karnym i nie ma karnego dla nas!

64′ Błąd naszej obrony i w doskonałej sytuacji Trambecki strzela obok naszej bramki

66′ Święciński wybija na róg strzał gospodarzy

66′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Edison

67′ Wójcicki za Kondratowicza

68′ Róg dla WARMII i po dośrodkowaniu Radchenko nogą broni strzał Polaka!

70′ Okazja gospodarzy i po chwili przejmujemy piłkę

71′ Róg dla WARMII- po dośrodkowaniu Edison strzela pod poprzeczkę, ale odbija Radchenko i kolejny róg

72′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Po rzucie rożnym piłka trafiła do Nikolaichuka a ten wrzucił do Dzierzgowskiego, który pięknym strzałem głową zdobył gola dla WARMII!

79′ Mingielewicz z żółtą kartką

80′ Akcja gospodarzy i strzał obok naszej bramki

83′ Róg dla ORŁA

83′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

85′ Kosakowski za Kopańczyka

86′ Strzał Banacha z wolnego wybija Święciński na róg

87′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

88′ Bukowski za Nikolaichuka

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Świetne podanie Wójcickiego do Dzierzgowskiego ale Tomek nie zdecydował się na strzał

90′ + 3′ Rzut wolny dla ORŁA z narożnika boiska

90′ + 4′ GOL dla ORŁA. 1:1 Patryk Sokołowski. Dośrodkowanie i Sokołowski strzałem głową wyrównuje.

90′ + 4′ Koniec mecz. Tracimy zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu….