MKS Mielnik — KS WARMIA Grajewo

22 maja, 2021 17:00 IV liga 2020/2021

Witamy z Mielnika. Za pół godziny przy lejącym deszczu zaczniemy mecz z MKS Mielnik. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Deszcz nie przestaje padać i chyba będzie miał tu dziś wiele do powiedzenia…

1′ Zaczęli gospodarze

1′ Dzierzgowski sam na sam z bramkarzem, strzela ale obrońca wybija piłkę z linii bramkowej!

2′ Znów Dzierzgowski i piłka zmierzająca do bramki… zmienia swój kierunek na wodzie i mija słupek!

4′ Akcja gospodarzy i piłkę łapie Święciński

6′ Dobry strzał Bińczaka z trudem broni Mormol

6′ Trzecia niewykorzystana okazja Dzierzgowskiego! Mormol uprzedził naszego zawodnika

8′ Mormol broni strzał Kamila Randzio

16′ Po intensywnym początku od kilku minut niewiele dzieje się na boisku1

17 Pierwszy rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu popychany był w polu karnym Edison ale sędzia nie reaguje!

28′ Okazja WARMII, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu

29′ Pierwszy rzut rożny dla MKS, dobre dośrodkowanie i wybija piłkę BIńczak

32′ Dzierzgowski strzela obok słupka!

34′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Rafał Hołtyn! Kapitalna indywidualna akcja 17-letniego Hołtyna, który zakręcił obrońcami i strzałem w długi róg pokonał Mormola!

36′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu niecelny strzał Edisona

38′ Świetne dośrodkowanie Bińczaka i strzał z woleja Dzierzgowskiego blokuje obrońca

41′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Tomek wreszcie trafia do bramki wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

45′ Koniec pierwszej połowy. Gramy dobry mecz, choć minusem są niewykorzystane sytuacje. Prowadzimy do przerwy 2:0 w Mielniku

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA.

47′ Okazja gospodarzy i Święciński znakomicie broni uderzenie Gierasimiuka

48′ Rzut rożny dla MKS i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

49′ Strzał Borowego i broni Święciński

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 0:3 Jan Bińczak! Edison do Dzierzgowskiego a ten do Bińczaka, który sam na sam z bramkarzem pokonał Mormola!

54′ GOL dla MKS. 1:3 Damian Gierasimiuk. Mocny strzał Gierasimiuka i gol dla gospodarzy.

57′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i mamy rzut karny

57′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:4 Arkadiusz Bogdaniuk.Mormol broni strzał z jedenastki Bogdaniuka, ale dobitka naszego zawodnika jest już bezbłędna

58′ Chmielewski zmienia Bogdaniuka

65′ Popławski za Chmielewskiego, który ucierpiał w starciu z przeciwnikiem

69′ Rzut rożny dla WARMII ale po dośrodkowaniu przejmują piłkę rywale

70′ Strzał z rzutu wolnego mija naszą bramkę

71′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

72′ Mikucki za Randzio

73′ Okazja WARMII i Mikucki nie trafia do bramki!

74′ Domurat strzela, odbija Mormol i Mikucki z pola karnego strzela ponad bramką!

76′ Rzut rożny dla WARMII – bez korzyści po dośrodkowaniu

78′ Koniecko za Edisona

78′ Strzał Koniecki ponad bramką

81′ Niebrzydowski za Dzierzgowskiego

82′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu gola strzela NIebrzydowski, ale sędzia odgwizdał spalonego

86′ Strzał Gierasimiuka obok naszej bramki

87′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Rafał Hołtyn. Akcja Hołtyna, strzał w długi róg po którym piłka odbija się od słupka i wpada do siatki!

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Mikucki z żółtą kartką

90′ + 2′ Korowaj trafia do naszej bramki, ale był na spalonym

90′ + 3′ Koniec meczu. Wysoko i w pełni zasłużenie wygrywamy w Mielniku.

22.05.2021 Mielnik, Stadion Gminny

MKS Mielnik – WARMIA Grajewo 1:5 (0:2)

Bramki: 0:1 Rafał Hołtyn 34′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 41′, 0:3 Jan Bińczak 51′, 1:3 Damian Gierasimiuk 54′, 1:4 Arkadiusz Bogdaniuk 57′, 1:5 Rafał Hołtyn 87′

MKS: 12.Mormol – 21.Golonko (Kpt), 19.Gajewski (80′ 10.Żornaczuk), 4.Krasucki (46′ 7.Jakimczuk), 14.Korowaj, 6.Trojanowski, 11.Gierasimiuk, 16.Korowaj, 9.J.Wermijewicz, 8.Borowy (70′ 3.K.Wermijewicz), 5.Czekuć

REZERWA: 44.Stańczuk – 10.Żornaczuk, 7.Jakimczuk, 3.K.Wermijewicz

TRENER: Radosław Kondraciuk

WARMIA:  12.Święciński –  5.Randzio (Kpt) (72′ 4.Mikucki), 18.Edison (78′ 13.Koniecko), 20.Tuzinowski, 2.Krupa – 11.Hołtyn, 9.Bogdaniuk (58′ 16.Chmielewski, 65′ 10.Popławski) , 17.Arciszewski, 3.Domurat, 8.Bińczak –  11.Dzierzgowski (81′ 6.Niebrzydowski)

REZERWA: 1.Sobolewski –  4.Mikucki, 13.Koniecko, 6.Niebrzydowski, 15.Kwieciński, 16.Chmielewski, 10.Popławski

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia:  Mariusz Chrzanowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Golonko, Czekuć (MKS), Randzio, Krupa, Mikucki (WARMIA)