25 marca, 2023 15:30 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy z naszego stadionu, gdzie za nieco ponad kwadrans WARMIA zagra z ORŁEM Kolno. Znane są już składy wyjściowe obu zespołów, które prezentujemy poniżej.

W naszym zespole zabraknie dziś Łukasza Wojno (praca) oraz Kamila Randzio i Pavlo Nikolaichuka, którzy są przeziębieni.

1′ Zaczynają goście

1′ Kopańczyk strzela wysoko nad naszą bramka

6′ Jak na razie nie potrafimy przedrzeć się przez szczelną obronę gości

8′ Wreszcie okazja grajewian, Dzierzgowskiemu jednak uciekła piłka w polu karnym

15′ Radchenko broni strzał z rzutu wolnego Pawła Kossyka

18′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Kamil Stawiecki. Zagranie ze środka pola przejął Stawiecki, który minął bramkarza i strzelił gola!

20′ Skalski z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką

22′ Po dośrodkowaniu strzał głową Edisona nad bramką gości

25′ Zamieszanie w polu karnym ORŁA ale wybili piłkę obrońcy

25′ Róg dla WARMII

26′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

29′ Błąd naszej obrony i okazja gości

30′ Strumyliak trafia w poprzeczkę naszej bramki!

33′ Mocny strzał Edisona broni Radchenko

37′ Znowu kiks naszej obrony i okazja ORŁA ale Edison wyjaśnia

40′ Piękny strzał Skalskiego z trudem odbija bramkarz gosci

40′ Róg dla WARMII

40′ Po dośrodkowaniu wybija piłkę Radchenko

43′ Okazja WARMII po akcji Dzierzgowskiego, ale obrońcy wybili piłkę

44′ Radchenko kapitalnie broni strzał Kossyka!

45′ Koniec pierwszej połowy. Kilka niewykorzystanych okazji i tylko 1:0 dla gospodarzy

46′ Zaczęła WARMIA

46′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony tuż obok linii pola karnego

46′ Radchenko odbija strzał Skalskiego

48′ Łapiński strzela obok bramki

51′ Radchenko instynktownie nogą odbija strzał Mikuckiego

52′ Kosikowski wybija piłkę z naszej linii bramkowej!

53′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Tomasz Dzierzgowski! Indywidualna akcja Dzierzgowskiego i strzał w długi róg bramki!

60′ Daniel Grala za Karola Gralę

62′ Róg dla WARMII – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

62′ Po chwili kontratak ORŁA przerywa Mikucki

63′ Brzeziński przed szansą ale strzał broni Sobolewski

64′ Strzał Kossyka broni Radchenko

64′ Kosikowski z żółtą kartką

65′ GOL dla ORŁA. 2:1 Patryk Banach. Strzał z rzutu wolnego odbija Sobolewski a po chwili Banach wbija piłkę do bramki pomiędzy nogami naszego bramkarza

68′ Dośrodkowanie Banacha i łapie piłkę w ekwilibrystyczny sposób Sobolewski

69′ Bińczak za Stawieckiego

77′ Banach ukarany żółtą kartką

80′ Róg dla WARMII

81′ Poturbowany Dzierzgowski opuszcza boisko

81′ Po dośrodkowaniu Edison trafia w słupek!

83′ Mingielewicz za Dzierzgowskiego

83′ Mocny strzał Strumyliaka z rzutu wolnego broni Sobolewski

85′ Kossyk próbował zaskoczyć bramkarza, ale Radchenko złapał piłkę

86′ Bukowski za Mikuckiego

89′ Okazja WARMII ale zbyt lekki strzał Bukowskiego broni Radchenko

90′ Radchenko fantastycznie broni strzał Kossyka!

90′ 3 minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ Róg dla ORŁA

90′ + 2′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

90′ + 3′ Wójcicki za Kossyka

90′ + 3′ Koniec. Wygraliśmy ale… bez szału – delikatnie mówiąc.

25.03.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ORZEŁ Kolno 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Kamil Stawiecki 18′, 2:0 Tomasz Dzierzgowski 53′, 2:1 Patryk Banach 65′

WARMIA:  1.Sobolewski (Kpt) –  21.Polak, 18.Edison, 72.Kosikowski, 4.Śleszyński – 20.Stawiecki (69′ 71.Bińczak), 8.Kossyk (90′ 13.Wójcicki), 10.Łapiński, 11.Skalski, 4.Mikucki (86′ 16.Bukowski) – 7.Dzierzgowski (83′ 88.Mingielewicz)

REZERWA: 12.Mysiewicz – 77.Zarzecki, 88.Mingielewicz, 13.Wójcicki, 16.Bukowski, 71.Bińczak

TRENER: Paweł Sobolewski

ORZEŁ: 1.Radchenko (Kpt) – 4.Chaika, 5.Poświata, 6.Prusinowski, 7.K.Grala (60′ 2.D.Grala), 8.Strumyliak, 9.Koc (46′ 13.Truskolaski), 10.Kopańczyk (88′ 19.Piankowski), 11.Tsarkov, 17.Banach, 20.Brzeziński

REZERWA: 2.D.Grala, 3.Chojnowski, 13.Truskolaski, 14.Ruchała, 15.Piaścik, 16.Wszeborowski, 19.Piankowski, 23.Myslyvchenko

TRENERZY:  Grzegorz Jankowski, Sebastian Poświata, Sławomir Stanisławski

Sędzia: Paweł Mackiewicz (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kosikowski (WARMIA), Poświata, Truskolaski, Banach, Prusinowski (ORZEŁ)