Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
10 czerwca, 2023 17:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMII Grajewo z ŁKS 1926 Łomża. Poniżej prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów.

W naszym zespole oprócz kontuzjowanych Dzierzgowskiego i Stawieckiego nie ma dziś także pauzującego za żółte kartki Kacpra Śleszyńskiego oraz chorego Łukasza Sobolewskiego.

1′ Zaczynają goście – dokładnie 17:03

3′ Rzut rożny dla ŁKS

4′ Wybijamy piłkę po rozegraniu rożnego

4′ Drugi róg dla gości

4′ Dośrodkowanie i… kolejny róg

5′ Kolejne dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

10′ Bardzo niecelny strzał Maćkowskiego

12′ Wreszcie akcja WARMII – Kossyk zbyt wysoko podał do Wojno i piłka opuściła boisko

16′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Przemysław Zarzecki! Po wyrzucie piłki z autu Mikuckiego piłkę w polu karnym podbił głową Wojno i Zarzecki z bliska pokonał bramkarza!

19′ Szybki kontratak gości kończy się nieporozumieniem pomiędzy napastnikami ŁKS

21′ Akcja Bińczaka i mamy róg

21′ Po rozegraniu dośrodkował Skalski ale łapie piłkę bramkarz

22′ GOL dla ŁKS. 1:1 Rafał Maćkowski. Fatalny błąd naszego zespołu, przejęli piłkę goście i Maćkowski mocnym strzałem w róg pokonał Święcińskiego

24′ Z rzutu wolnego z ponad 30 metrów strzelał Edison – wysoko nad bramką

26′ Róg dla ŁKS

26′ Po rozegraniu bardzo niecelny strzał Michasiewicza

27′ Świetne rozegranie rzutu wolnego przez Łapińskiego i Bukowski był przed szansą, ale bramkarz złapał piłkę

29′ Melao ukarany żółtą kartką

31′ Sędzia puścił grę po faulu na Kossyku i Felipe trafia w słupek

31′ GOL dla ŁKS 1926. 1:2 Felipe. Solowa akcja i piękny strzał Brazylijczyka. Tracimy drugiego gola.

33′ Felipe tym razem z rzutu wolnego strzela obok bramki

34′ Róg dla gości

35′ Po dośrodkowaniu i zamieszaniu w naszym polu karnym znów piłka odbija się od słupka bramki Święcińskiego ale po chwili ją wybijamy poza pole karne

37′ Kolejny róg dla ŁKS – okres sporej przewagi łomżan

37′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

38′ Rzut wolny dla ŁKS – 25 metrów od naszej bramki

38′ Bardzo groźny strzał Michasiewicza ale obok naszej bramki

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Marcin Mikucki! Świetne dośrodkowanie Skalskiego i Mikucki wślizgiem wbija piłkę do bramki!

42′ Piekielnie mocny strzał Skalskiego odbija bramkarz!

43′ Róg dla WARMII i po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu Edisona

45′ Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobry mecz w Grajewie i remis 2:2 do przerwy.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA – nie ma zmian w składach

46′ Sokołowski ukarany żółtą kartka za faul na Mikuckim

57′ Próbują atakować goście, ale rozbijamy ich ataki

58′ Bedzie groźnie – rzut wolny dla ŁKS z 20 metrów od naszej bramki

59′ Felipe trafia w poprzeczkę!

61′ Okazja łomżan i wybija piłkę Mikucki

68′ Zawistowski za Sokołowskiego

71′ Róg dla ŁKS

72′ GOL dla ŁKS. 2:3 Melao. Po dośrodkowaniu Melao głową trafia do naszej bramki.

77′ Wójcicki za Kossyka

78′ Akcja WARMII i dośrodkowanie Mikuckiego, ale piłka opuszcza boisko

80′ Tiago za Felipe

81′ Maćkowski w naszym polu karnym i niecelny strzał

83′ Strzał Skalskiego obok bramki

84′ Maćkowskiego zmienia Nerukh

86′ GOL dla ŁKS. 2:4 Vitali Nerukh. Błąd naszej drużyny, Nerukh sam na sam z naszym bramkarzem i przegrywamy 2:4…

87′ Mieliśmy bijatykę na boisku w konsekwencji Edison i Tiago opuszczają boisko po czerwonych kartkach

Mecz jest przerwany z powodu zachowania kibiców. Policja wkroczyła na stadion.

Sędzia zakończył mecz. Przegrywamy 2:4.

10.06.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 2:4 (2:2)

Bramki: 1:0 Przemysław Zarzecki 16′, 1:1 Rafał Maćkowski 22′, 1:2 Felipe 31′, 2:2 Marcin Mikucki 39′, 2:3 Reinaldo Melao 72′, 2:4 Vitali Nerukh 86′

WARMIA:  12.Święciński – 4.Mikucki, 18.Edison (Kpt), 77.Zarzecki, 19.Polak –  71.Bińczak, 8.Kossyk (77′ 13.Wójcicki), 7.Łapiński, 16.Bukowski, 11.Skalski – 17.Wojno

REZERWA: 1.Mysiewicz – 5.Randzio, 20.Żbikowski, 72.Kosikowski, 88.Mingielewicz, 21.Nikolaichuk, 13.Wójcicki, 9.Guzowski, 29.Jankiewicz

TRENER: Kamil Randzio

ŁKS 1926: 12.Tsimashkou – 5.Kamienowski, 6.Melao, 4.Dobrowolski  – 10.Sokołowski (68′ 15.Zawistowski), 27.Michasiewicz, 8.Walczak, 20.Bednarek, 23.Felipe (80′ 14.Tiago), 11.Świderski – 9.Maćkowski (Kpt) (84′ 7.Nerukh)

REZERWA: 1.Pawlik – 7.Nerukh, 15.Zawistowski, 17.Pawczyński, 21.Żebrowski, 24.Sychowicz, 47.Lesicki, 14.Tiago, 99.Kwaczreliszwili

TRENER: Hubert Błaszczak

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Mikucki, Skalski, Łapiński (WARMIA), Melao, Felipe, Sokołowski, Walczak, Błaszczak (trener) (ŁKS 1926)