CZARNI Czarna Białostocka — KS WARMIA Grajewo

1 kwietnia, 2023 14:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Witamy z Czarnej Białostockiej i zapraszamy na relację tekstową z kolejnego meczu WARMII. Dziś nasz zespół zagra pod wodzą trenera Kamila Randzio, który poprowadzi drużynę po odejściu trenera Pawła Sobolewskiego. Znane są już składy obu zespołów, które prezentujemy poniżej. Nie będzie w naszej relacji primaaprilisowych żartów. Nastrój nie zachęca do takich.

1′ Zaczyna WARMIA

3′ Okazja WARMII po zagraniu Zarzeckiego w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę

10′ Kosicki z urazem opuszcza boisko – zmienia go Szycko

11′ Ładna akcja Śleszyńskiego, dośrodkowanie i Mikucki był bliski sięgnięcia piłki

15′ Kwadrans gry za nami – przeważamy, ale póki co bez efektów

24′ Dobra akcja WARMII imamy rzut rożny

25′ Dobry strzał głową Edisona po dośrodkowaniu ale broni bramkarz!

27′ Znów okazja po dośrodkowaniu Polaka i znów broni Fedorowicz

34′ Od dłuższego czasu gra toczy się tylko na połowie gospodarzy

37′ Rzut wolny dla nas z lewej strony, blisko pola karnego

37′ Dośrodkowanie Kossyka i róg dla WARMII

38′ Ależ była okazja, jednak piłkę po strzale Zarzeckiego odbił obrońca!

39′ Groźny kontratak gospodarzy i wyjaśnia sytuację Mikucki

43′ Łukasz Wojno ukarany żółtą kartką

44′ Pierwszy róg dla gospodarzy

45′ Po chwili jeszcze jeden

45′ Po dośrodkowaniu faul na Zarzeckim

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Przeważamy, gramy całkiem nieźle ale na razie bez goli.

46′ Zaczynają gospodarze – nie ma zmian w składach

48′ Małyszko z żółtą kartką

49′ Róg dla WARMII – krótko rozegrany i faul na Kossyku

50′ Znów róg dla WARMII – dośrodkowana piłka opuściła boisko

52′ Ładne dośrodkowanie Mikuckiego i łapie piłkę Fedorowicz

55′ Hołowacz z żółtą kartką

57′ Skalski do Wojno w pole karne, złapał jednak piłkę bramkarz

58′ Śleszyński świetnie w pole karne do Kossyka i strzał głową obok słupka!

61′ Małyszko mocno strzela nad naszą bramką

63′ Zarzecki ukarany żółtą kartką

64′ GOL dla CZARNYCH. 1:0 Łukasz Sobolewski (samobójcza). Po zagraniu Frankowskiego spadającą piłkę próbował łapać Sobolewski, ale tak niefortunnie że wpadła do bramki. Kuriozalny gol…

65′ Bińczak i Bukowski za Zarzeckiego i Mikuckiego

68′ Krechak zmienia Lutego

73′ Stawiecki za Kossyka

77′ Bukowski z żółtą kartką

85′ Wójcicki za Wojno

87′ Okazja Łapińskiego, ale obrońcy zablokowali strzał

88′ Rzut wolny dla WARMII 25 metrów od bramki

88′ Ponad bramką strzela Łapiński

89′ Fedorowicz ukarany kartką za grę na czas

90′ Po dośrodkowaniu piłka w końcu wpada do bramki ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Bińczak z żółtą kartką

90′ + 2′ Wójcicki przed szansą, ale wybił piłkę obrońca

90′ + 3′ Jeszcze róg dla nas

90′ + 3′ Dośrodkowanie Skalskiego wybija obrońca

90′ + 4′ Łapiński ponad bramką

90′ + 5′ Koniec meczu. Przegrywamy 0:1 po samobójczym golu i to nie jest prima aprilis.