ZAPOWIEDŹ I TYPY 4 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

W ubiegły weekend najwięcej punktów wyjechało z miast gospodarzy. To goście aż sześciokrotnie zwyciężali przy zaledwie trzech wygranych gospodarzy. W rozpoczynającej się serii teoretycznie powinno to się odwrócić, ale jak widzę po zestawieniach, wcale tak być nie musi. Największy hit odbędzie się w Suwałkach pomiędzy WIGRAMI a TUREM – niestety dopiero w październiku… W pozostałych mniej lub bardziej widać faworytów. Zapraszam na #IVligowepewniaczki. Przed nami 4 kolejka!

PIĄTKOWE MECZE – 25.08.2023

 

DĄB Dąbrowa Białostocka 1-4 PROMIEŃ Mońki

 

Zgodnie z przedmeczowymi przewidywaniami PROMIEŃ zwyciężył. 4:1 na wyjeździe to solidna zaliczka przed wiosną, a na lepszą grę DĘBU musimy jeszcze chwilę zaczekać.

 

KS Grabówka 3-1 MOSP Białystok

 

Na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie doczekali się kibice KS Grabówka. Wygrana 3:1 z MOSP jest pewnego rodzaju zaskoczeniem, ale personalnie gospodarze to mocna jak na IV ligowe warunki ekipa.

 

SOBOTNIE MECZE – 26.08.2023

 

CRESOVIA Siemiatycze – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Spotkanie w którym faworytem jest WARMIA. Gospodarze po dużej przebudowie składu i zmianach w sztabie szkoleniowym. Ciężki sezon przed CRESOVIĄ, ale pierwsze zwycięstwo już za nimi. W meczach u siebie, to zawsze groźna ekipa, która z pewnością napsuje krwi niejednym faworytom.

 

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – KS Wasilków – godz. 16.00

 

KS Wasilków, jak wspomniałem tydzień temu, to jeden z cichych faworytów w kampanii 2023/24. Po trzech kolejkach z kompletem zwycięstw i zaledwie jedną straconą bramką. Gospodarze sezon rozpoczęli poniżej oczekiwań i po porażkach w Szepietowie oraz Białymstoku będą chcieli pokrzyżować plany w meczu domowym faworyzowanemu zespołowi gości.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – KRYPNIANKA Krypno – godz. 17.00

 

CZARNI przegrywając wysoko w Grajewie będą liczyli, że to tylko wypadek przy pracy. Początek sezonu w wykonaniu KRYPNIANKI nie do końca może być po ich myśli. Mecz w którym obie jedenastki będą chciały coś udowodnić. Stawiam na gospodarzy grających na swoim boisku, co nie jest tak oczywiste w naszej lidze.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 20.08.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo  – ORLĘTA Czyżew  – godz. 16.00

 

Beniaminek z Czyżewa fantastycznie rozpoczął ligę, ale później nastąpiła weryfikacja z faworytami ligi. SPARTA bez porażki i w niedzielę nie powinno się to również zmienić. Moim zdaniem obie ekipy podzielą się pierwszy raz w sezonie punktami – tym bardziej, że to lokalne derby.

 

Mój typ – X

 

KS Śniadowo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.00

 

Gospodarze jak widać, to nie ta sama drużyna co wiosną, przynajmniej na początku rundy. RUCH będzie bardzo mocny w tym sezonie, a mecz w Śniadowie również to pokaże. Zwycięstwo gości po kursie 1.30 w forBET również wskazuje kto jest faworytem.

 

Mój typ – 2

 

HETMAN Tykocin – WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

Bardzo ciężkie początki HETMANA Tykocin w IV lidze. Zero strzelonych bramek i aż 11 straconych, a w meczu z WISSĄ o poprawę bilansu będzie niesamowicie ciężko. WISSA w związku z przełożeniem meczu WIGIER zagra o fotel lidera po tym weekendzie.

 

Mój typ – 2

 

PRZEŁOŻONY MECZ

 

WIGRY Suwałki – TUR Bielsk Podlaski – 18 października – godz. 17.00

 

W związku z turniejem im. G. Wołągiewicza mecz WIGIER został przełożony na 18 października. Dla gospodarzy to na rękę, ponieważ od września do drużyny dołączyć ma Maciej Makuszewski z I ligowej ODRY Opole.

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już we wtorek!