ZAPOWIEDŹ I TYPY 2 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Przed pierwszą kolejką działo się naprawdę dużo i w najbliższym czasie czeka nas kilka ciekawych wiadomości, ale coś, kosztem czegoś. Czasu na zapowiedź pierwszej serii gier niestety zabrakło. Ambitnie stwierdziliśmy, że do drugiej być już musi, dlatego zapraszam na pierwszą zapowiedź i #IVligowepewniaczki w tym sezonie. Przed nami 2 kolejka!

CZWARTKOWY MECZ – 10.08.2023

 

KS Michałowo 4-2 PROMIEŃ Mońki – godz. 18.30

 

KS po wyrównanym spotkaniu z hokejowym wynikiem poległ w Szepietowie, natomiast PROMIEŃ pewnie i dość sensacyjnie zwyciężył na trudnym terenie w Śniadowie 3:0. Dla obu ekip prestiżowe spotkanie, które pewnie wygrali gospodarze. Szczerze mówiąc przed meczem celowałbym w remis.

 

PIĄTKOWY MECZ – 11.08.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo 1–1 MOSP Białystok – godz. 17.00

 

SPARTA po dobrym początku sezonu i zwycięstwie z KS Michałowo ponownie w meczu domowym. Tym razem podejmował MOSP, który dzielnie walczył z faworytem do awansu – WIGRAMI Suwałki. Remis wydaje się zasłużonym wynikiem, ale delikatnie więcej powodów do radości mają pewnie młodzi zawodnicy MOSP po zdobyciu pierwszego punktu.

 

SOBOTNIE MECZE – 12.08.2023

 

KS Wasilków – KS Śniadowo – godz. 14.00

 

Gospodarze stawiani przed sezonem jako kandydat do czołowych lokat. Potwierdzili to w pierwszym spotkaniu wygrywając pewnie 3:0 w wyjazdowym spotkaniu z KRYPNIANKĄ. Goście tego spotkania zaczęli źle od porażki 0:3 z PROMIENIEM. Ten mecz z pewnością będzie okazją do rehabilitacji, o którą będzie jednak bardzo trudno. KS pokaże swoją jakość.

 

Mój typ – 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – KRYPNIANKA Krypno – godz. 16.00

 

Przemeblowany i odmłodzony mocno DĄB kontra nieobliczalna KRYPNIANKA. Obie ekipy z porażkami w pierwszej kolejce przystąpią do tego spotkania głodni choćby bramki. Więcej argumentów po stronie gości i to oni powinni wyjechać z pełną pulą. W forBET wyrównane kursy na obie ekipy, ale wybiera 2.00 na KRYPNIANKĘ.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – HETMAN Tykocin – godz. 16.00

 

CZARNI rozpoczęli nieźle od minimalnej porażki w Bielsku Podlaskim. HETMAN wysoko 1:4 przegrał u siebie z RUCHEM i ciężko zderzył się z IV ligową rzeczywistością, Wyrównane i ciekawe spotkanie, w którym CZARNI pokażą charakter na własnym boisku.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – TUR Bielsk Podlaski – godz. 16.00

 

Faworytem musi być zdecydowanie TUR. Goście z Bielska po sporych zmianach w składzie, ale to nadal bardzo mocno ekipa. CRESOVIA rozpoczęła fatalnie od porażki z beniaminkiem z Czyżewa i nic nie wskazuje, żeby w tym sezonie uniknęli tego, co cudem udało się uniknąć w poprzednim. Wygrana TURA w tym spotkaniu.

 

Mój typ – 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Największy hit tej kolejki. Szkoda tylko, że boisko RUCHU jest w remoncie i spotkanie odbędzie się na sztucznym boisku w Zambrowie. Na takie mecze czekają kibice i emocji w tym meczu nie zabraknie. WARMIA napędzona pogromem nad DĘBEM i letnimi transferami, kontra RUCH, który tylko przez własny błąd nie awansował w poprzednim sezonie do III ligi. Arcytrudne spotkanie do wytypowania, więc stawiam bezpieczny remis po kursie 3.95.

 

Mój typ – X

 

WISSA Szczuczyn – ORLĘTA Czyżew – godz. 17.00

 

Beniaminek z Czyżewa nie mógł lepiej rozpocząć sezonu niż wysokim zwycięstwem u siebie. Wygrana z CRESOVIĄ doda pewności siebie przed wyjazdowym spotkaniem z WISSĄ, dla której to będzie również wyjazdowy mecz. WISSA przez kilka ostatnich sezonów tych spotkań „u siebie” rozgrywanych w innych miastach miała na tyle dużo, że już pewnie sama nie wie gdzie jej „dom”. Kolejne perturbacje z Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur i tułaczka po okolicznych boiskach nie działa najlepiej wizerunkowo. W meczu z ORLĘTAMi przewiduję jednak wysokie zwycięstwo zawodników WISSY.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNY MECZ – 13.08.2023

 

WIGRY Suwałki – KS Grabówka – godz. 17.00

 

WIGRY delikatnie weszły w sezon od spokojnego zwycięstwa 2:0 na wyjeździe w Białymstoku z MOSP. Główny faworyt do awansu w niedzielne popołudnie w meczu domowym będzie chciał pokazać dużo bardziej ofensywną grę, a KS Grabówka po porażce 2:7 z WISSĄ może mieć problemy aby się tej grze przeciwstawić. Solidna kadra gości nie wystarczy tu na wywiezienie chociażby punktu z Suwałk.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!