ZAPOWIEDŹ I TYPY 29 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Remis WIGIER w Grabówce i porażka WISSY z KS Michałowo to najbardziej zaskakujące wyniki ubiegłego weekendu. W rozpoczynający się weekend hitem mecz piątkowy w Suwałkach, ale emocji nie zabraknie również w meczu KS Michałowo z WARMIĄ. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 29 kolejki.

 

PIĄTKOWY MECZ – 19.05.2023

 

WIGRY Suwałki 4-1 TUR Bielsk Podlaski 

 

Dość nieoczekiwany wynik i prawdopodobna strata pierwszego miejsca przez drużynę z Bielska Podlaskiego. Fakt, że TUR w tygodniu rozgrywał puchar ma z pewnością duże znaczenie. Brawa jednak dla WIGIER za poważne granie do końca ligi.

 

SOBOTNIE MECZE – 20.05.2023

 

KS Wasilków – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 11.30

 

CZARNI po ważnym zwycięstwie w Szepietowie. Na mocno KS Wasilków jednak zabraknie atutów do zdobycia punktów. Trzy punkty zostaną w Wasilkowie.

 

Mój typ – 1

 

MOSP Białystok – KS Grabówka – godz. 13.00

 

Ciekawe spotkanie w Białymstoku. KS ostatnio w lepszej formie, MOSP z kolei bez szczęścia. Moim zdaniem młoda drużyna gospodarzy zapunktuje w tym meczu.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.00

 

Goście zdecydowanym faworytem spotkania. Kurs 1.25 w forBET również na to wskazuje. CRESOVIA z ogromnymi problemami może mieć kłopot z utrzymaniem ligi.

 

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

Po piątkowym meczu WIGIER z TUREM najciekawsze spotkanie kolejki. Wygrany pozostanie w grze o 5 miejsce w tabeli, przegrany będzie musiał zadowolić się tymi w przedziale 7-9. Lekkim faworytem gospodarzem, ale WARMIA będzie miała swoje okazje. Remis podzieli obie ekipy.

 

Mój typ – X

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!