ZAPOWIEDŹ I TYPY 27 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Powrót na pierwsze miejsce przez ŁKS 192 po wygranej w prestiżowym spotkaniu z WIGRAMI oraz strata punktów przez RUCH czy WISSĘ to najciekawsze wydarzenia kolejki w długi majowy weekend. W tej serii gier oczy skierujemy głównie do Suwałk, Wasilkowa i Czarnej Białostockiej. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 27 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 06.05.2023

 

KS Michałowo – SPRATA 1951 Szepietowo – godz. 13.00

 

Granie zaczynamy od meczu w Michałowie, gdzie KS podejmie SPARTĘ 1951. SPARTA jako najlepsza wyjazdowa ekipa w lidze pojedzie do rozpędzonego KS Michałowo, które wychodzi zwycięsko od 4 spotkań. Kursy w forBET delikatnie wskazują na gospodarzy i ja również jestem tego zdania. 2.10 na KS to dobry wybór.

 

Mój typ – 1

 

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

MOSP to drużyna bardzo solidna, ale ciągle młoda. ŁKS nie może w takim spotkaniu stracić punktów, tym bardziej, że udało się ponownie wskoczyć na fotel lidera. Goście z Łomży nie mają już marginesu błędu do końca sezonu w walce o awans. MOSP sprytnie odpoczywał w tygodniu, a zawodnicy ŁKS walczyli do ostatnich minut w ciężkim pojedynku z WIGRAMI. Jeśli przygotowanie fizyczne nie zawiedzie to pełna pula wróci do Łomży.

 

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – KS Grabówka – godz. 17.00

 

Ostatni z sobotnich meczów zostanie rozegrany w Mońkach. PROMIEŃ gra bardzo w kratkę i po 3 przegranych w końcu postawił się wyżej notowanemu RUCHOWI. Jeśli chcą zachować kontakt z pierwszą ósemką to spotkanie z KS Grabówka musi zostać rozegrane po ich myśli. Moim zdaniem 3 punkty zostaną w Mońkach.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 07.05.2023

 

KRYPNIANKA Krypno – WARMIA Grajewo – godz. 14.00

 

KRYPNIANKA w ostatnim czasie bardzo „leży” WARMII, ale nie oznacza to łatwego meczu dla grajewian. Gospodarze niedzielnego meczu pokazali, że zmotywowani potrafili zabrać pewne punkty WISSIE. Dużo będzie zależało od kadry jaką dysponować będzie Trener KRYPNIANKI. WARMIA po dwóch wygranych z rzędu złapała jednak odrobinę wiatru i zapowiada się ciekawe dla oka spotkanie.

 

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – TUR Bielsk Podlaski – godz. 14.00

 

Jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. KS podejmie TURA, który w ostatnim czasie wygrywa determinacją do ostatnich minut. Być może delikatna zadyszka zawodników z Bielska, ale po takich zwycięstwach poznaje się drużyny z charakterem. Remis ze wskazaniem na gości.

 

Mój typ – X

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – WISSA Szczuczyn – godz. 15.00

 

WISSA wyjątkowo zmotywowana po słabszym meczu z KRYPNIANKĄ i stratą punktów jedzie do Dąbrowy. DĄB u siebie potrafi zaskoczyć, ale nie tym razem. WISSA wróci z trzema punktami.

 

Mój typ – 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – KS Śniadowo – godz. 16.00

 

CRESOVIA z dużymi problemami kadrowymi. Mimo świetnego startu rundy teraz ma pod górkę. KS Śniadowo to jedna z rewelacji wiosny i powinni w Siemiatyczach powalczyć o pełną pulę.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – ORZEŁ Kolno – godz. 16.00

 

Najważniejszy mecz w dole tabeli. ORZEŁ przegrywa pechowo po straconych bramkach w końcowych momentach, natomiast CZARNI na własnym podwórku potrafią wygrywać. Spotkanie o „sześć” oczek ze wskazaniem na gospodarzy. U naszego partnera forBET kurs na zwycięstwo gospodarzy 1.80.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 17.00

 

Dla WIGIER ostatni dzwonek na dołączenie w walce o awans. Jeśli nie zdobędą trzech punktów to mogą zapomnieć o promocji w tym sezonie. RUCH po wpadce z PROMIENIEM pojedzie do Suwałk również głodny powrotu na pierwsze miejsce w tabeli. Mecz bardzo ciężki do przewidzenia. Wskażę jednak odważnie na gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!