REZERWY PODEJMUJĄ LIDERA IV LIGI!

 

W środę 5 kwietnia o 16:15 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie rezerwy naszego Klubu prowadzone przez trenera Kamila Randzio zagrają w liderem IV ligi podlaskiej ŁKS 1926 Łomża w meczu 1/8 rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego.

 

Po jesiennym sukcesie, którym był podwójny awans do kolejnej rundy Pucharu Polski obu zespołów naszego Klubu chyba nikt nie spodziewał się, że w 1/8 rozgrywek odpadnie pierwszy zespół WARMII. Zwłaszcza, że w losowaniu z pozoru więcej szczęścia mieli właśnie nasi czwartoligowcy trafiając na A-klasową TUROŚNIANKĘ. Drużyna trenera Kamila Randzio wylosowała lidera IV ligi ŁKS 1926 Łomża i tym samym rywalizacja zapowiada się jak pojedynek Dawida z Goliatem. Pierwotnie mecz miał się odbyć 29 marca, lecz ze względu na znacznie późniejszy start A-klasowych rozgrywek poprosiliśmy klub z Łomży o zgodę na przesunięcie o tydzień terminu rozegrania tego spotkania.

 

Występujący w grupie 1 podlaskiej A Klasy drugi zespół WARMII w drodze do środowego meczu rozegrał już 4 mecze:

– WISSA II Szczuczyn 3:2 (runda wstępna) Bramki: Łukasz Witkowski, Przemysław Zarzecki, Jakub Domitrz

– KS II Wasilków 6:2 – po dogrywce (I runda) Bramki: Łukasz Witkowski i Jakub Grabowski (po dwie), Przemysław Zarzecki, Emil Jagielski

– BIEL Jeziorko 5:0 (II runda) Bramki: Damian Węgrzyn, Rafał Hołtyn, Krystian Wójcicki, Jakub Rybsztat, Maciej Krupa

– KRYPNIANKA Krypno 2:1 (1/16 finału) Bramki: Jakub Domitrz (dwie)

 

Zespół ŁKS 1926 Łomża dołączył do rozgrywek w 1/16 finału i w meczu z MOSP Białystok wygrał na wyjeździe 1:0 po bramce Rafała Maćkowskiego w 90 minucie.

 

Rozgrywki o Puchar Polski rządzą się od zawsze swoimi prawami. I choć zdecydowanym faworytem środowego meczu jest obecny lider IV ligi, to nikt nie powinien przed meczem odbierać marzeń o sukcesie naszym piłkarzom.  Swoją  ambicją, walką i determinacją w jesiennym meczu z czwartoligową KRYPNIANKĄ zasłużyli na wielkie brawa i doping oraz wiarę w to, że stać ich na jeszcze więcej. Docierając do tej fazy rozgrywek cały zespół z trenerem na czele już zapisał się w historii naszego Klubu. Wszystko co osiągną ponad dotychczasowy wynik będzie ogromnym sukcesem. Dlatego serdecznie zapraszamy na środowy mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie o godzinie 16:15 i prosimy o gorące wsparcie naszych zawodników, wśród których jest przecież wielu naszych juniorów.

 

Wstęp na to spotkanie: 4 zł (bez podziału na bilety normalne i ulgowe). Kobiety i młodzież do lat 15 wstęp wolny. Posiadacze kart VIP wejdą na stadion za okazaniem karty dla służby porządkowej.