ODWOŁANY MECZ Z OLIMPIĄ

KOLEJKA ODWOŁANA

Decyzją Podlaskiego ZPN wszystkie weekendowe mecze od IV ligi w dół zostały odwołane. Poniżej komunikat Wydziału Gier i Ewidencji.

„Wydziału Gier i Ewidencji informuje, iż w związku z występującymi, od kilku godzin, intensywnymi opadami śniegu na terenie całego województwa podlaskiego oraz prognozami pogody, które w dalszym ciągu przewidują takie opady, na podstawie par. 19 ust. 21 Regulaminu Rozgrywek Podlaskiego ZPN na Sezon 2021/22, podjął decyzję o przełożeniu wszystkich zaplanowanych meczów w okresie od 2.04. – 3.04. (sobota – niedziela), organizowanych przez Podlaski ZPN, tj. od IV ligi do rozgrywek Żaków F2.

Jednocześnie Wydział Gier i Ewidencji zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich Państwa o przekazanie treści powyższego komunikatu wszystkim zainteresowanym, w szczególności bezpośrednim rywalom z najbliższego, odwołanego terminu, za co serdecznie dziękujemy.”

 

Kolejne spotkanie WARMIA rozegra u siebie w sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:00 z HETMANEM Białystok. Serdecznie zapraszamy!