ZAPRASZAMY NA MECZ Z PROMIENIEM

W najbliższą sobotę 16 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo podejmą PROMIEŃ Mońki. Mecz odbędzie się w ramach 10 kolejki spotkań podlaskiej IV ligi.

 

Po niezwykle udanym dla PROMIENIA poprzednim sezonie, w którym zespół z Moniek zakończył rozgrywki na trzecim miejscu, w rundzie jesiennej obecnej edycji rozgrywek ekipa trenera Dariusza Szklarzewskiego spisuje się dużo słabiej. W ostatniej kolejce PROMIEŃ zremisował w Siemiatyczach z CRESOVIĄ 0:0. Po dziewięciu kolejkach moniecka drużyna ma 7 punktów i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli.

 

W poprzednim sezonie PROMIEŃ był górą w dwumeczu z WARMIĄ. Jesienią pokonał nas w Grajewie aż 3:0 a wiosną w Mońkach padł bezbramkowy remis. Warto byłoby w sobotę zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę przed własną publicznością. Nie będzie to jednak łatwe, bo PROMIENIA na pewno nie wolno lekceważyć.

 

W naszym zespole trwa niestety ciąg dalszy „serialu” zdrowotnego. Po meczu w Czarnej Białostockiej okazało się, że leczony dotąd bezoperacyjnie uraz kolana Tomasza Dzierzgowskiego będzie jednak wymagał interwencji chirurga. Po krótkim występie w sobotnim meczu w kolanie zebrał się płyn i udział naszego napastnika w pozostałych meczach rundy jesiennej jest wykluczony. Z urazem kolana boryka się także Marcin Arciszewski i jego gra w najbliższą sobotę jest wątpliwa. Wciąż nie w pełni zdrowy jest Kamil Randzio. Jeśli doliczyć do tej trójki piłkarzy już wcześniej wykluczonego z gry na całą rundę Pawła Zaniewskiego mamy brak czterech podstawowych graczy. To niestety dużo i ta sytuacja mocno ogranicza pole manewru dla trenera Zawadzkiego. Z drugiej strony daje to szansę gry młodszym zmiennikom, którzy jak pokazały dwa ostatnie wygrane mecze radzą sobie coraz lepiej.

 

Zapraszamy Państwa na sobotnie spotkanie – początek o godzinie 15:00.

Tym razem wstęp na mecz będzie biletowany, ale cały dochód ze sprzedaży wejściówek Zarząd Klubu przeznaczy na wsparcie zbiórki na operację dla ciężko chorego 8-letniego Eryka Kopczewskiego z pobliskiego Radziłowa, którego mama zwróciła się do nas z prośbą o wsparcie. Podczas meczu wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze na ten cel. Gorąco zachęcamy naszych Kibiców do wsparcia akcji: https://www.siepomaga.pl/eryk-kopczewski

 

Kobiety oraz dzieci i młodzież do lat 15 mają bezpłatny wstęp na mecz. Pozostałe osoby obowiązuje cennik biletów – 8 zł (bilet normalny) i 4 zł (bilet ulgowy).