RELACJA LIVE Z MECZU BIEBRZA GONIĄDZ – WARMIA GRAJEWO 13

Witamy z Goniądza. Za niespełna pół godziny WARMIA rozpocznie tu mecz z miejscową BIEBRZĄ. W składzie naszego zespołu zabraknie aż pięciu zawodników, którzy zazwyczaj zaczynają grę w podstawowej jedenastce. Nie ma dziś w kadrze z powodu kontuzji Arciszewskiego i Krupy a z powodu kary za żółte kartki Mirvy, Domurata i Cybulskiego. Z jakim efektem zagrają zmiennicy? Okaże się! Zostańcie z nami!

1′ Rozpoczyna WARMIA

5′ Za nami pierwsze 5 minut – na boisku nie działo się dotąd nic godnego uwagi

7′ Dzierzgowski po podaniu Kamila Randzio sam na sam z bramkarzem, ale strzela obok bramki! To powinien być gol!

12′ Ładna akcja WARMII i piłka po strzale Kondratowicza mija słupek bramki BIEBRZY

14′ Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu piłka w rękach Sobolewskiego

15′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekki strzał głową Zarzeckiego broni bez problemu Cieciorko

17′ Twardo grają gospodarze i raz po raz sędzia sięga po gwizdek – jak na razie nie umiemy znaleźć sposobu na grę gospodarzy

20′ Kontratak WARMII, świetne podanie Kamila Randzio i Kondratowicz sfaulowany w polu karnym przez bramkarza BIEBRZY – żółta kartka dla Cieciorki

21′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Bardzo pewny, mocny strzał Marcina Mikuckiego i jest 1:0 dla naszego zespołu!

23′ Nasi piłkarze przed chwilą reklamowali u sędziego zagranie ręką w polu karnym zawodnika BIEBRZY, ale gra nie została przerwana a VAR-u w IV lidze jeszcze nie ma 😉

27′ Okazja WARMII – Stankiewicz dośrodkowuje i Dzierzgowski był bliski zaskoczenia bramkarza gospodarzy, ale piłka ominęła słupek

30′ A teraz po akcji WARMII obrońca BIEBRZY był bliski pokonania własnego bramkarza! Mamy rzut rożny

31′ Po dośrodkowaniu główka Zarzeckiego i kolejny korner

32′ Kolejne dośrodkowanie, strzał Górskiego jest jednak niecelny

33′ Znów rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bardzo mocny strzał Zarzeckiego i piłka mija bramkę

43′ Gramy zbyt wolno i niedokładnie a bardzo nierówne boisko w Goniądzu nie sprzyja rozgrywaniu piłki

45′ Bardzo ładny strzał Chrzanowskiego minimalnie mija słupek naszej bramki – pierwsza okazja do zdobycia gola dla gospodarzy

45′ O minutę sędzia przedłuża pierwszą połowę

45′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII – Sypytkowski krótko do Kamila Randzio, strzał i powinniśmy mieć kolejny korner, ale sędzia kończy połowę

46′ Drugą połowę rozpoczyna BIEBRZA. Nie ma zmian w obu zespołach

50′ Mocny strzał Chrzanowskiego wysoko ponad bramką WARMII

52′ Rzut rożny dla WARMII

52′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego jeszcze jeden korner dla grajewian

53′ Kolejne dośrodkowanie i piłka szybko opuszcza boisko

54′ Strzał Mikuckiego, rykoszet i znów rzut rożny

55′ Po dośrodkowaniu przejmują piłkę obrońcy gospodarzy

58′ Po dośrodkowaniu Sypytkowskiego z rzutu wolnego mieliśmy dobrą okazję ale skończyło się tylko na kolejnym rzucie rożnym

59′ Po dośrodkowaniu piłkę przejęli zawodnicy BIEBRZY a po chwili faul Mikuckiego i żółta kartka dla naszego piłkarza

63′ GOL dla BIEBRZY! 1:1 Przemysław Jasiński. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego mocny, celny strzał Jasińskiego ląduje w naszej bramce! Remisujemy 1:1 i gramy po prostu słabo. 🙁

72′ Dwie zmiany w naszym zespole – Górski z Mikuckim opuścili boisko a weszli na nie Chyliński i Kozikowski

72′ Były drobne problemy techniczne ale już wracamy – w międzyczasie mieliśmy 4 rzuty rożne i żadnych z tego korzyści

77′ Rzut rożny dla BIEBRZY – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

80′ Tylko 10 minut do końca regulaminowego czasu gry i wciąż remisujemy 1:1

82′ Zmiana w WARMII – za Kondratowicza wchodzi na boisko Eryk Zarzecki

84′ Żółta kartka dla Wysockiego

86′ Kapitalna okazja WARMII – po dośrodkowaniu Kamila Randzio Dzierzgowski z najbliższej odległości strzela wysoko ponad bramką!

88′ Rzut rożny dla WARMII

89′ Dzierzgowski znowu strzela z bliska wysoko ponad bramką! Co się dzieje z naszą skutecznością!??? 🙁

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Dzierzgowski mocno strzela ale Cieciorko wybija piłkę i mamy tylko rzut rożny

90′ + 3′ Kolejny korner i wybijają piłkę gospodarze

90′ + 3′ Żółta kartka dla Dekarza

90′ + 3′ Koniec meczu. W kiepskim stylu remisujemy 1:1 w Goniądzu i zapomnijmy jak najszybciej o grze naszego zespołu w tym meczu.