RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – WIGRY II SUWAŁKI 21

Witam na kolejnej relacji z kolejnego meczu ligowego naszego zespołu. Dziś rywalem WARMII będą rezerwy suwalskich WIGIER. Do składu grajewian wraca kapitan zespołu Marcin Arciszewski. Nadal niestety nie jest gotowy do gry Kamil Randzio – notabene nasz zespół trampkarzy, którego Kamil jest trenerem wygrał dziś w Białymstoku z MOSP 3:2 osiągając trzecie, kolejne zwycięstwo w Lidze Trampkarzy (wygrane z PIASTEM w Białymstoku 2:0 i z OLIMPIĄ Zambrów w Grajewie 4:0). Gratulacje!

Dziś na boisko oba zespoły wyprowadzą zawodnicy zespołu orlików MOSiR WARMII Grajewo z rocznika 2007/2008 trenera Mariusza Sobczyka, którzy w przerwie pograją w piłkę na boisku.

1′ Rozpoczynają goście

3′ Rzut rożny dla WARMII

3′ Po dośrodkowaniu o włos od zdobycia gola był Edison, ale mamy kolejny rzut rożny

3′ Następne dośrodkowanie i „główka” Edisona obok bramki gości

6′ Brzydki faul Sypytkowskiego na bramkarzu WIGIER i słuszna żółta kartka dla naszego zawodnika

9′ Znów faul i tym razem kartką ukarany został Edison

10′ Rzut rożny dla WIGIER

10′ po dośrodkowaniu piłka opuściła boisko

12′ Znakomita okazja WARMII! Nieporozumienie pomiędzy obrońcami gości próbował wykorzystać Chyliński, który uderzył piłkę głową przelobowując bramkarza, ale piłka minimalnie ominęła słupek bramki!

14′ Znów niezła okazja – Sypytkowski prostopadle podał do Chylińskiego, ale Piotr naciskany przez obrońcę nie oddał dobrego strzału

18′ Kolejny korner dla grajewian – po dośrodkowaniu piłka szybko opuszcza boisko

19′ Kontuzja bramkarza WIGIER i mamy przerwę w grze

20′ Zmiana bramkarza u gości – za Sztukowskiego wchodzi Luberecki

26′ Kapitalny strzał Kozikowskiego z 25 metrów odbija bramkarz WIGIER!

29′ Rzut rożny dla grajewian

30′ Dośrodkowana piłka opuszcza boisko

32′ Żółta kartka dla Rusiaka

36′ Nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i bliski zdobycia gola był Chyliński!

36′ Rzut rożny dla WIGIER – po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

40′ Błąd Lubereckiego i mamy rzut rożny

40′ Żółta kartka dla Żybury

42′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Piotr Chyliński. Podanie z rzutu wolnego w pole karne, obrońca WIGIER wybił piłkę wprost pod nogi Chylińskiego, który bez namysłu strzelił w róg i prowadzimy 1:0!

44′ Rzut rożny dla gości

44′ Po dośrodkowaniu szybko przejmujemy piłkę

44′ Faul Bila na Cybulskim i żółta kartka dla tego zawodnika

45′ + 3′ Koniec pierwszej, całkiem niezłej połowy w wykonaniu naszych piłkarzy. Prowadzimy 1:0.

46′ Drugą połowę rozpoczęli gospodarze

46′ Po pięknym uderzeniu Sczerbowskiego piłka muska poprzeczkę naszej bramki i opuszcza boisko!

50′ Atakują goście i mają rzut rożny

51′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

53′ Żółta kartka dla Pawła Stasińskiego za faul na Sypytkowskim

54′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska Przemek Zarzecki strzelił na bramkę, ale Piekarski wybiił piłke z linii bramkowej i uratował gości od utraty drugiego gola!

57′ Rzut rożny dla grajewian

58′ Dośrodkowanie i przejmują piłkę suwalczanie

59′ Duży błąd Arciszewskiego, który stracił piłkę, ale na nasze szczęście goście nie wykorzystali dogodnej sytuacji

60′ Ależ teraz okazję miał Chyliński! Strzelił z narożnika pola karnego, ale minimalnie chybił!

61′ Rzut rożny dla WARMII

62′ A po chwili drugi

62′ Po dośrodkowaniu i szybkim rozegraniu piłki trafia ona w ręce bramkarza

63′ Ładny strzał Sypytkowskiego minimalnie mija bramkę WIGIER

65′ Stankiewicz fauluje w polu karnym Żukowskiego i niestety będzie rzut karny dla gości

66′ GOL dla WIGIER. 1:1 Paweł Stasiński. Pewny, mocny strzał i Gieniusz bez szans obrony.

66′ Łukasz Domurat zmienia Rafała Kozikowskiego

68′ Podwójna zmiana u gości – za Bila i Pawła Stasińskiego wchodzą na boisko Perka i Wielgat

70′ Rzut rożny dla gości

71′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

73′ GOL dla WIGIER. 1:2 Przemysław Żukowski. Strzał po ziemi Żukowskiego w krótki róg, mokra piłka oszukała naszego bramkarza i przegrywamy 1:2…

75′ Zmiana w obu zespołach – w WARMII Mirvę zmienia Krupa a u gości Legenzow zastąpił

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Łukasz Domurat. Dośrodkowanie Stankiewicza i „główka” Domurata daje nam wyrównanie

79′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:2 Mateusz Cybulski! Kapitalny strzał Mateusza z niemal połowy boiska! Nasz zawodnik dostrzegł daleko ustawionego przed bramką Lubereckiego i przelobował bramkarza gości!

81′ Zmiana w WARMII – za Piotra Chylińskiego wchodzi na boisko Dawid Kondratowicz

85′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz był bliski zdobycia gola, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

85′ Rzut rożny dla grajewian

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:2 Łukasz Domurat! Piękne dośrodkowanie Sypytkowskiego z rzutu rożnego i strzał głową Domurata! Prowadzimy 4:2!

89′ GOL dla WIGIER. 4:3 Łukasz Rusiak. Świetna akcja WIGIER zakończona ładnym strzałem Rusiaka.

90′ Pięć minut doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 4′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi na boisko debiutant Eryk Zarzecki

90′ + 5′ Koniec meczu. Po wielkich emocjach i dramaturgii wygrywamy 4:3 z rezerwami suwalskich WIGIER!

02.09.2017 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – WIGRY II Suwałki 4:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotr Chyliński 42′, 1:1 Paweł Stasiński 66′ (rzut karny), 1:2 Przemysław Żukowski 73′, 2:2 Łukasz Domurat 76′, 3:2 Mateusz Cybulski 79′, 4:2 Łukasz Domurat 85′, 4:3 Łukasz Rusiak 89′

WARMIA:  1.Gieniusz –  4.Mikucki, 17.Arciszewski (Kpt), 22.Edison, 6.Stankiewicz  –   19.Cybulski, 8.Mirva (Kpt) (75′ 2.Krupa), 15.P.Zarzecki, 10.Kozikowski (66′ 3.Domurat), 16.Sypytkowski (90′ 11.E.Zarzecki) – 9.Chyliński (81′ 7.Kondratowicz)

REZERWA: 12.Sobolewski – 3.Domurat, 13.Polakowski, 7.Kondratowicz, 20.Groszyk, 11.E.Zarzecki, 2.Krupa

WIGRY II: 1.Sztukowski (20′ 12.Luberecki) – 17.Rusiak, 5.T.Stasiński (Kpt), 3.Piekarski, 22.Wasilewski – 8.Żybura, 6.Szczerbowski,11.Gużewski (75′ 33.Legenzow), 14.P.Stasiński (68′ 21.Wielgat), 19.Bil (68′ 20.Perka) – 10.Żukowski