RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY 31

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Rzut wolny dla gości w okolicy narożnika boiska – piłkę ustawił Markiewicz. Po dośrodkowaniu wybijają piłkę nasi piłkarze poza pole karne

5′ Pierwsze 5 minut bezbarwnej gry naszego zespołu. Przeważają goście

6′ Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Cybulskiego, dośrodkowanie Kamila Randzio i groźna sytuacja w polu karnym gości, jednak Stankiewicz strzela obok bramki

12′ Minęły kolejne minuty, ale nic ciekawego nie dzieje się na boisku

15′ Kwadrans gry za nami i wciąż piłkarze nie obudzili się z zimowego snu

18′ Okazja gości – strzał z pola karnego Zielinki i Gieniusz wybija piłkę na rzut rożny

18′ Po dośrodkowaniu piłka wybita poza pole karne, po chwili łapie ją Gieniusz

21′ Dobre dośrodkowanie Mikuckiego, ale nasi zawodnicy nie opanowali piłki w polu karnym

25′ Okazja WARMII – dobra akcja lewą stroną boiska i spóźnił się nieco do piłki Kamil Randzio

28′ Drugi rzut rożny dla gości

29′ Po dośrodkowaniu bez zagrożenia pod naszą bramką

30′ Pół godziny gry za nami – nie da się napisać nic dobrego o grze naszego zespołu. Jesteśmy wolni, popełniamy dużo błędów i póki co daleko nam do zwycięstwa w tym meczu…

31′ Okazja WARMII – podanie Cybulskiego do Mikuckiego i nasz zawodnik był sam na sam z bramkarzem, który jednak wybił piłkę na rzut rożny

32′ Po dośrodkowaniu szybko wybijają piłkę obrońcy MAGNATA

35′ Kolejny korner dla WARMII

36′ Znów nic nie wynika z rzutu rożnego – po dośrodkowaniu wybija piłkę poza pole karne obrońca gości

40′ Faul na Stankiewiczu tuż przed polem karnym gości

41′ Ładny strzał Kozikowskiego z rzutu wolnego, ale broni Deptuła

43′ Zamieszanie w polu karnym MAGNATA i tylko rzut rożny dla WARMII

44′ A po dośrodkowaniu znowu nic – nie mamy żadnego pomysłu na rozgrywanie stałych fragmentów gry. To, co kiedyś było naszą mocną stroną teraz nie przynosi żadnego efektu.

45′ Koniec pierwszej połowy. Niby pod koniec graliśmy odrobinę lepiej, ale ogólnie to była bardzo zła połowa w wykonaniu WARMII. Oby po przerwie było lepiej!

46′ Drugą połowę rozpoczną goście. Nie ma zmian w składach obu drużyn.

47′ Rzut rożny dla WARMII

48′ Stankiewicz dośrodkowuje, piłka wpada do bramki bezpośrednio po dośrodkowaniu, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu MAGNATA i nie uznał gola

52′ Goście trafiają do naszej bramki, ale jest ewidentny spalony

54′ Faul Markiewicza na Stankiewiczu i żółta kartka dla zawodnika MAGNATA. Żółta kartka też dla Piotra Chylińskiego za niesportowe zachowanie

57′ Zmiana u gości – za Yamaguchiego wszedł na boisko Paweł Czajkowski

63′ Świetne dośrodkowanie Stankiewicza i Mikucki w dogodnej sytuacji strzela w boczną siatkę!

65′ Kapitalny strzał Łukasza Zielinki na rzut rożny wybija Gieniusz!

65′ Po dośrodkowaniu kolejny korner dla gości

65′ Dwie zmiany w WARMII – za Cybulskiego i Chylińskiego wchodzą Mirva i Zubowski

66′ Dośrodkowanie z rzutu rożnego i przejmują piłkę nasi obrońcy

68′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką ale piłka opuszcza boisko

69′ Kolejny korner dla WARMII

70′ Nieudane dośrodkowanie i tracimy piłkę

73′ Zmiana w WARMII – za Kamila Randzio wszedł na boisko Paweł Sypytkowski

76′ Rzut rożny dla WARMII

77′ Po dośrodkowaniu znów zero zagrożenia…

84′ Okazja WARMII – strzał głową Stankiewicza i piłka o centymetry mija bramkę!

86′ Znów korner dla WARMII

86′ Kolejne nieudane dośrodkowanie

86′ Wciąż bez bramek i ciężko się łudzić, że coś tu jeszcze się zmieni

90′ Cztery minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 4′ Koniec meczu. Bezbramkowo remisujemy z przedostatnim zespołem w tabeli. To jest porażka i falstart naszych piłkarzy w rundzie wiosennej. Wstyd.